فهرست
انتقام از جپاروف/ استقلال قصد توافق ندارد
انتقام از جپاروف/ استقلال قصد توافق ندارد

انتقام از جپاروف/ استقلال قصد توافق ندارد

آی اسپورت – با آمدن داریوش شجاعیان و تمدید قرارداد احتمالی امید ابراهیمی، به نظر می‌رسد استقلال دیگر نیازی به سرور جپاروف نداشته باشد. اما این بی‌نیازی به معنای کوتاه آمدن استقلال در ماجرای پیچیده جپاروف نیست و مسئولان این باشگاه که حسابی از رفتار عجیب این بازیکن ازبک عصبانی هستند قصد دارند او را تنبیه کنند!

طبق استعلامی که استقلال از فیفا گرفته جپاروف بازیکن این باشگاه محسوب می‌شود و برای بازی کردن در تیمی دیگر باید با استقلال به توافق برسد. اما امتناع جپاروف از مذاکره با استقلال باعث شده تا مدیران این باشگاه اصلا به دنبال توافق با او نباشند و بیشتر قصد انتقام‌گیری را از او داشته باشند. گفته می‌شود مسئولان استقلال رضایتنامه جپاروف را برای بازی در ایران صادر نخواهند کرد و احتمالا پروژه پیوستن او به سپاهان را باید تمام شده بدانیم اما آنها برای بازی کردن جپاروف در تیمی غیر ایرانی هم شروطی خواهند گذاشت که او را به دردسر بیندازد! شروطی که شاید جپاروف را به فکر خداحافظی از فوتبال بیندازد و این همان چیزی است که وکیل این بازیکن ادعا کرده است.

 

۱۴ ۷  
آی اسپورت
2017-06-19 15:56:00
نظر دهید
۷ نظر
حقارت آنجاست
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۵:۵۹
که بازیکنی قید فوتبال بازی کردن را بزند ولی زیر نظر علی منصور حاضر به بازی نشود هههههه
احمد
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۱۰
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
خخخخ
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۲۶
یه مدت کانال های تلگرامی استقلال عکس اینو میذاشتن و می گفتن بازیکن سال آسیا در استقلال خخخخ
حسین
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۶:۱۹
حقارت دوتا کشتی گیر اوکراینی بودن که به برانکو درصد دادن و جذب شدن و ترکاشوند با قرارداد آنها پولشویی کرد حقارت قرارداد گولچ هست که بدون یک دقیقه نیمکت نشینی و بازی باید 1.2 میلیارد پول بگیره حقارت ریشه تیمی هست که بنیادش تو کاباره مونده کاباره متهم قتل مرحوم آقا تختی
خاطرات دسته سه
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۱۷:۵۸
حقارت سرناپای تیم دسته سومی و حکومتی رو تا اونجا گرفته که بعد از مبالغ میلیاردی دادن به بازیکن های بعضا درجه چندم به پول رضایت نامه یک و نیم میلیاردی دادن افتاده! نیست از سرتاپای تیم حکومتیت حقارت میباره مجبوره با چند برابر دیگران خرج کردن بازیکن ها رو راضی به خفت پوشیدن کیسه کنه...!
اره اینجوریاس رسول صد اسمه احمق
مهدی
دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۳۵
این یارو که توی نظرات استقلال رو تیم حکومتی میدونه،تیم خودش سهامی عامه؟!بعضیا هستن که بیسوادی و جهلشون رو با حرف زدنشون به رخ میکشن.پسته بی مغز چون لب وا کند رسوا شود
فرهاد
پنجشنبه ۱ تیر ۱۳۹۶، ۰۰:۳۵
ناراحتند از اینکه این بازیکن مثل بقیه نگفت من از بچگی عاشق استقلال بودم و اهمیتی به بازی در استقلال نداد .
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر