فهرست
سوال روز؛ چرا فغانی در لیگ برتر سوت نمی‌زند؟
سوال روز؛ چرا فغانی در لیگ برتر سوت نمی‌زند؟

سوال روز؛ چرا فغانی در لیگ برتر سوت نمی‌زند؟

آی اسپورت - علیرضا فغانی این فصل به جز دربی بازی حساسی را سوت نزده است و بیشتر برای قضاوت بازی‌هایی انتخاب می‌شود که از حساست خاصی برخوردار نیست. این انتخاب‌ها حتی شائبه زاویه بین کمیته داوران و علیرضا فغانی را به وجود آورده بود که از سوی این داور رد شد.

این داور بعد از بازگشت از جام جهانی به طور رسمی از کمیته داوران خواست چند هفته‌ای به او قضاوت ندهند تا از فشار بازی‌های جام جهانی خارج شود و در ادامه البته درگیر قضاوت در بازی‌های بین‌المللی و شرکت در اجلاس داوران جام ملت‌ها شد.

رئیس کمیته داوران در پاسخ به این سوال که چرا علیرضا فغانی در فصل جاری لیگ برتر کم قضاوت می‌کند، می‌گوید: «علیرضا فغانی به دلیل اینکه بیشتر در خارج از کشور قضاوت می‌کند کمتر می‌توانیم از او در لیگ استفاده کنیم. همچنین برخی از داوران ما برای قضاوت به خارج از کشور می‌روند با این حال در هفته‌های آینده قطعاً شاهد قضاوت‌های بهتری از داوران خواهیم بود. بسیاری از این داوران جوان هستند.»

جالب اینکه در بین اسامی داوران هفته دهم لیگ برتر هم نام علیرضا فغانی به چشم نمی‌خورد. این داور اخیرا و در پی حاشیه‌هایی که به خاطر قضاوت در دربی برای او به وجود آمد از قضاوت این بازی در دربی‌های بعدی انصراف داده است.

علیرضا فغانی به تازگی دو بازی دوستانه تیم کره جنوبی در تاریخ 12 و 16 اکتبر با تیم‌های اروگوئه و پاناما را سوت زده بود و پیش از این ژاپنی‌ها هم از علیرضا فغانی برای قضاوت بازی دوستانه تیم ملی شان دعوت کرده بودند که به دلیل زلزله در ژاپن بازی دوستانه تیم ملی این کشور انجام نشد.

فوتبالی

۱    
آی اسپورت
2018-10-23 16:06:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر