فهرست
سروصدای ایرانی‌ها؛ رونالدو بی‌خواب شد
سروصدای ایرانی‌ها؛ رونالدو بی‌خواب شد

سروصدای ایرانی‌ها؛ رونالدو بی‌خواب شد

آی اسپورت - در فاصله ۲۴ ساعت تا دیدار حساس ایران و پرتغال، تماشاگران ایرانی با تجمع در محل هتل تیم ملی ایران و البته پرتغال، خبرساز شدند. هواداران ایرانی که مقابل هتل تیم ملی تجمع کرده بودند با سردادن شعارهایی برای بازیکنان ایران در بازی امشب آرزوی موفقیت کردند اما اتفاق عجیب و خبرساز دیشب، جایی متفاوت از هتل تیم ملی رخ داد.

برخی از هواداران تیم ملی ایران، در اقدامی عجیب با تجمع در محل هتل تیم ملی پرتغال، سروصدای زیادی به پا کردند تا جایی که شعارها و سروصدای آنها با واکنشی از سوی کریستیانو رونالدو ستاره پرتغالی همراه بود. هواداران برای رونالدو کری خوانی می‌کردند و برخی نیز او را تشویق می‌کردند اما این اتفاق در ساعت‌های پایانی شب و در حالی که تیم‌ها در حال استراحت بودند باعث بیخوابی و واکنش رونالدو شد.

در ویدیویی که از این اتفاق منتشر شده رونالدو با حضور پشت پنجره اتاقش، با زبان اشاره به هواداران می‌گوید که زمان استراحت است و این سروصدای آنها، خواب را از وی ربوده است. اتفاق عجیبی که در ادامه با درخواست سایر هواداران از افراد حاضر در محل هتل، به اتمام رسید.

ایران و پرتغال امشب از ساعت ۲۲:۳۰ در سارانسک به مصاف هم می روند.

۱ ۳  
آی اسپورت
2018-06-25 10:20:00
نظر دهید

۳ نظر
پیام
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۰:۲۷
به خدا خیلی زشته!
بابا این کارها چیه؟ آبرومون رو بردن. ادعای با فرهنگ ترین مردم دنیا رو هم داریم!
بی طرف
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۱:۴۸
اینم هوادارانی که ادعای شعور فوتبالی دارن.
۸
رضا
دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۳۴
کدوم درخواست سایر طرفداران. پلیس اومده خیابون رو بسته. این مسخره بازیا فقط انگیزه یکی مثل رونالدو رو بیشتر میکنه نمیدونم چی فکر کردن این کارو کردن
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر