فهرست
پرسپولیس پیش از برانکو با من تمام کرده بود
پرسپولیس پیش از برانکو با من تمام کرده بود

پرسپولیس پیش از برانکو با من تمام کرده بود

آی اسپورت – افشین قطبی سرمربی فولاد خوزستان ادعای عجیبی را مطرح کرده است. ادعایی که البته درست به نظر می‌رسد. قطبی در مصاحبه‌ای با ایسنا گفته: «دوستی به نام آقای حاج باقر در ایران دارم که بزرگ‌ترین خانواده من در ایران است و او و خانواده‌اش همیشه به من محبت داشته‌اند و زمانی که از ایران دور بودم نیز همیشه از من حمایت کرده است و همیشه با او صحبت بازگشت به ایران را داشتم. این موضوع را هم تاکنون نگفته‌ام و خوب است که در این مصاحبه آن را بگویم. قبل از این که برانکو سرمربی پرسپولیس شود، من با پرسپولیس تمام کرده بودم و قرار بود من سرمربی پرسپولیس شوم. توافقات صورت گرفته بود ولی در دقیقه ۹۵ همان دست‌های پشت پرده باعث شد که من سرمربی پرسپولیس نشوم. من آن زمان ناراحت شدم زیرا دوست داشتم به پرسپولیس برگردم. وقتی این اتفاق افتاد، من هم برای کار به چین و تایلند رفتم.»

اهالی فوتبال حتما به یاد دارند که وقتی صحبت 4 سال پیش وقتی صحبت از برکناری حمید درخشان و آمدن مربی جدید به پرسپولیس اسم افشین قطبی هم در کنار اسم برانکو مطرح شده بود. حتی خبرهایی هم درباره توافق پرسپولیس با قطبی منتشر شد اما در نهایت این اتفاق نیفتاد و برانکو به عنوان سرمربی جدید به پرسپولیس آمد.

۸ ۴  
آی اسپورت
2019-05-18 12:46:00
نظر دهید

۴ نظر
amir
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۲:۵۶
با اینکه قطبی رو خیلی دوست دارم اما خوشحالم که برانکو شد سرمربی پرسپولیس. قطبی قدرت کافی برای مبارزه با مافیای فوتبال ایران نداره و به همین خاطر هم فصل دوم انقدر بهش فشار اوردن تا استعفا بده و بره و تیم بیفته تو سراشیب سقوط و تو دست اوباشی مثل دایی و استیلی.
۴
تاج
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۳:۰۷
تصمیم درستی گرفتن چون رزومه برانکو خیلی بهتر از شماست جناب قطبی !
۳
ازاد
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۴:۵۱
افشین جان تو نهار نمیدادی، تو با داورا و فدراسیون نمی بستی، بهتر که نیومدی که سفره ما پهن باشه
محسن
شنبه ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۱۵:۰۸
با تمام احترامی که برات قائل هستم ولی خدا رو شکر چون غیر از برانکوی بزرگ خود فرگوسن هم نمیتونست این نتایج عالی رو با پرسپولیس بگیره(به کوری چشم دشمنای پرسپولیس)
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر