فهرست
ادامه فشار‌ها برای تعطیلی لیگ؛ تکلیف چیست؟
ادامه فشار‌ها برای تعطیلی لیگ؛ تکلیف چیست؟

ادامه فشار‌ها برای تعطیلی لیگ؛ تکلیف چیست؟

آی اسپورت - چالش‌های فدراسیون و وزارت ورزش برای تصمیم گیری نهایی در خصوص مسابقات لیگ برتر ادامه دارد. تیم‌هایی که دوست ندارند به دلیل مشکلات مالی و... در لیگ برتر بازی کنند کماکان به تحرکات خود ادامه می‌دهند تا به هر طریق ممکن مسابقات تعطیل شود یا حداقل چند ماه به تعویق بیفتد، اما این وسط چند مشکل مهم وجود دارد.

۱- اگر قرار باشد مسابقات چند ماه دیرتر برگزار شود باز هم هوا گرمتر می‌شود و اگر به سمت پاییز برویم طبق اعلام پزشکان و وزارت بهداشت امکان شیوع دوباره کرونا هست.

۲- هیچ تضمینی وجود ندارد که مثلاً وضعیت در مرداد یا شهریور بهتر از تیر باشد همان‌طور که تضمینی نیست که در پاییز بهتر از بهار و تابستان باشد.

۳- اگر قرار باشد لیگ برتر اصلاً برگزار نشود با این استدلال که کرونا خطرناک است، احتمالاً لیگ سال آینده هم نباید برگزار شود، چون خطر کرونا به صورت ناگهانی از بین نمی‌رود.

۴- اگر فدراسیون بخواهد پرسپولیس را قهرمان اعلام کند دوباره صدای سایر مدعیان درمی‌آید که چرا چنین تصمیمی گرفته شده و اگر بدون اعلام نام قهرمان لیگ امسال تمام شود آن وقت فدراسیون و وزارت می‌مانند و میلیون‌ها پرسپولیسی که می‌پرسند چرا مثلاً در فرانسه پاری‌سن‌ژرمن به‌عنوان قهرمان اعلام شد، اما در ایران پرسپولیس را قهرمان اعلام نکردند؟!

 

خبر ورزشی 

۳    
آی اسپورت
2020-05-22 08:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر