فهرست
بازگشت شریفی در بهترین زمان/ 2 بازی، 2 گل
بازگشت شریفی در بهترین زمان/ 2 بازی، 2 گل

بازگشت شریفی در بهترین زمان/ 2 بازی، 2 گل

آی اسپورت- تراکتورسازی همچنان پا به پای پرسپولیس جلو می آید. تیم قلعه نویی هر هفته پرسپولیس را مجبور می کند برای برگشتن به صدر، برنده شود. کیفیت نیروی انسانی تراکتورسازی پایین تر از پرسپولیس است ولی پوئن مثبت تیم قلعه نویی این است که برخلاف برانکو، می تواند روی نیمکت نشینانش حساب کرده و به آنها اعتماد کند.

فرزاد حاتمی بعد از چند هفته متوالی گل زدن، افت کرده و ادینیو هم بسان بیشتر هفته های این فصل، شباهتی به خودش و چیزی که از او توقع می رفت، ندارد ولی تراکتورسازی همچنان با زدن گلهای حساس برنده می شود چون مهدی شریفی را بعد از مدتها در شرایط بازی می بیند. شریفی که تقریبا اکثریت دوران حضورش در تراکتورسازی را در کلینیک ها و فیزیوتراپی ها گذرانده بود، در بهترین زمان ممکن وارد دایره مردان قلعه نویی شده است.

تراکتورسازی در 2 هفته اخیر، صاحب 2 پیروزی بیرون خانه فوق العاده کلیدی و حساس شده تا فاصله امتیازی اش با پرسپولیس همچنان روی همان عدد 2 باقی بماند. آنها این دو پیروزی را مدیون مهدی شریفی هستند که در تهران دروازه نفت را باز کرد و در اهواز هم موفق شد به استقلال خوزستان گل بزند.

نکته جالب اینکه برای شریفی فرقی نمی کند جایی در ترکیب اصلی داشته باشد یا نه؛ او کارش را می کند و گلش را می زند. برابر نفت، شریفی از ابتدا در میدان بود و دقیقه 63 گل اول تیمش را زد. برابر استقلال خوزستان اما قصه کاملا فرق داشت. شریفی حوالی دقیقه 80 وارد زمین شد و 6 دقیقه بعد، گل 3 امتیازی تیمش را زد.

۶ ۱  
آی اسپورت
2017-01-16 20:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سپاهانی
سه شنبه ۲۸ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۵۱
حالا بگین کی مافیایی عمل میکنه؟بازیکنی که ما رشدش دادیم داره برا دشمنمون گل زنی میکنه...
تراکتور هرچی داری از ما داری...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر