فهرست
ستاره روز: خلبان ابراهیمی!
ستاره روز: خلبان ابراهیمی!

ستاره روز: خلبان ابراهیمی!

آی اسپورت- همه آن‌چه دراین فصل برای استقلال اتفاق افتاده، همه شکست‌ها، پیروزی‌ها، ناامیدی‌ها و امیدواری‌ها کم‌دوام، در نگاهی به ساق‌های امید ابراهیمی مرور می‌شود.ستاره‌ای که فصل را امیدوار اما لرزان آغاز کرد. در آغاز لیگ، او در استقلال به ابراهیمیِ همیشگی شباهتی نداشت و در تیم ملی فرصتِ فیکس‌شدن به دست نمی‌آورد. خبرِ حزن‌انگیز فوتِ پدر، امید را برای مدتی از استقلال گرفت تا تنها سایه‌ای از او در زمین مسابقه به حرکت دربیاید. نام او در ترکیب ثابت تیم منصوریان دیده می‌شد اما حواس‌اش، جایی بیرون از زمین بود و کیفیتِ بازی‌اش، شرایط استقلال در جدول لیگ را بحرانی‌تر کرد. مرد اول استقلال اما بالاخره در شروع نیم‌فصل دوم برگشت. قهرمان آبی‌ها، با ایستگاهی تماشایی‌اش به دروازه نفت، یک فریمِ سراسر روشنایی در مقابل روزهای تیره تیم منصوریان قرار داد.  امید ریش‌ها را تراشید و لباس جنگ پوشید تا اجازه ندهد سقوط آبی‌ها، عمیق‌تر شود.

آبی‌ها بدون ابراهیمی به استقلال خوزستان باختند اما به کمک سانترهای جادویی این بازیکن، نفت را در آبادان گلباران کردند. همه نفتی‌ها می‌دانستند که امید، توپ را به کدام نقطه ارسال خواهد کرد اما هیچکس نمی‌توانست در مقابل ارسال‌های مواج او مقاومت کند. حالا زمین فوتبال برای شماره شش آبی‌ها، صفحه شطرنجی برای مات‌کردن گلرها بود و این بازی، به نبرد امروز استقلال با پیکان نیز کشیده شد. امید خیلی زود هنرش را با عبور دادن توپ از خط دروازه رحمان احمدی به زیبا‌ترین شکل ممکن به نمایش گذاشت و به همه تماشاگرانی که روی سکوهای آزای نگران آینده تیم منصوریان-افتخاری بودند، فهماند که می‌توانند روی سه امتیاز بازیِ نزدیک با پیکان، حساب باز کنند. از امتیازهای از دست رفته در طول لیگ تا محرومیت جدید فیفا، استقلال هنوز مشکلات و دغدغه‌های زیادی دارد اما در ساق‌های ابراهیمی، نشانه‌های از روزهای روشن پیش‌رو دیده می‌شود. او به تنهایی، مربی، مدیر و کاپیتان استقلال بود. به جای همه نجنگیدن‌ها، جنگید و به جای همه نساختن‌ها، ساخت تا رده چهارم جدول در تسخیر استقلال قرار بگیرد. دنیای این روزهای استقلال، چیزی شبیهِ شادی گل او بعد از باز کردن دروازه پیکان است. پرواز به بالای جدول. با نبوغ خلبان ابراهیمی.

۲۲ ۶  
آی اسپورت
2017-01-27 19:41:00
نظر دهید

۶ نظر
کیسه کشا
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۴
تا پرسپولیس می بره کل سایتتون میشه اخبار حاشیه ای علیه پرسپولیس

کیسه از تیم ده نفره 2 گل خورده حالا کل سایتتون شده تعریف و تمجید از کیسه
سینا
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۱۴
پماد سوختگی بزن،آب یخم خوبه
تيمور
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۲۰:۳۵
فقط خميردندون
rezaaa
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۸:۵۸
والا به تیمی که نزدیک هشتاد دقیقه ده نفره بازی کرده سه تا زدن تازه دوتام خوردن. پنالتی دقیقه پنج پیکان اگه گرفته میشد همین بردم نداشتن...افتخار کنین =)
عین مربیتون جوگیرین
۱
آراز
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۱۴:۲۸
خیلی داغونی که نفهمیدی این سایت اگه پرسپولیسی نباشه استقلالی نیست قطعا. واقعا داغونیا .
میلاد
شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۹
استقلال با منصوریان موفق نمیشه،خودشونم میدونن این نتایج اتفاقی هستش
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر