فهرست
خبر رسمی: سعید آقایی در سپاهان
خبر رسمی: سعید آقایی در سپاهان

خبر رسمی: سعید آقایی در سپاهان

آی‌اسپورت- سعید آقایی مدافع فصل گذشته تراکتورسازی تبریز بعد از کش و قوس‌های فراوان بالاخره به سپاهان اصفهان پیوست. آقایی که با مسئولان تراکتور به بن‌بست خورده بود با باشگاه‌هایی مثل پرسپولیس هم مذاکراتی داشته که در نهایت به نتیجه نرسیده بود. چک یک و نیم میلیاردی آقایی در گرو باشگاه گسترش فولاد شاید مهمترین مانع انتقال او به پسپولیس بوده. اتفاقی که تراکتورسازی را هم در نگه داری آقایی برای فصل پیش رو ناکام گذاشت. اما گویا سپاهانی‌ها شرایط آقایی و گسترش فولاد را پذیرفته‌اند تا این مدافع چپ ملی‌پوش را به خدمت بگیرند. آقایی در آخرین اردوی تیم ملی که منجر به صعود به جام جهانی شد حاضر بود. البته او گزینه اول کی‌روش برای حضور در ترکیب اصلی تیم ملی نبوده اما در یک سال آینده اتفاقات مختلفی می‌تواند او را به نفر اول سمت چپ خط دفاع تیم ملی تبدیل کند.

آقایی در سپاهان
آقایی در سپاهان

۵ ۱۴  
آی اسپورت
2017-06-14 21:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۱۴ نظر
یاشارتبریزلی واقعی
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۰
بی شرف نامرد..تواین شرایط تیمو رها کردی.ولی دمت گرم لنگو قهوه ای کردی
۷ ۵
فرشاد4تای95
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۸
نیم ساعت ازالتماس اجرلونگذشته بودکه اقایی رفت سپاهان اخباری هم که علی دایی عمرانده من موندم یحیی واسه چی رفت تراختورBUL
P71
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۵۲
سس مغز کی گفته ما دنبال این بودیم؟؟؟ شایان مصلح صد تا عین اینو ک میزاره تو جیب! چ اخلاقی چ فنی! پس برو واسه خودت ناراحت باش اورژینال
یاشار تبریزلی
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۰۰
لعنت بر پدر و مادر کسی که با اسم من کامنت میزاره
حمید رضا
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۲۲:۰۲
ما که مصلح رو گرفتیم و نیاز به دفاع چپ نداریم شماها قهوه ای شدید اونم شدید
کیسه پاره پاره
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶، ۰۴:۴۱
از اسم مردم سو استفاده نکن
هادی
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۴
این طاهری واقعا مدیرعامل خوبیه برای سپاهان .. ای کاش اس اس هم مدیر داشت
۵
حبیب
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۴۹
بی چشم و رو بیشتر شبیه گارسونهاست تا بازیکن فوتبال. کاش یک جو از غیرت امثال عشوری و شریفی تو رگ این بازیکن مثلا بومی بود. البته همان بهتر که رفت چون با عصبانیت و کارت گرفتن ها و پنالتی دادنهای بی مورد پدر تیم رو در می آورد و یکی از عوامل قهرمان نشدن تراکتور در لیگ چهاردهم بود با اون پنالتی تقدیمی به تیم جدیدش سپاهان در اصفهان (روی پریرا) که باعث شد سپاهان به کورس برگرده . به نظر من نادری براحتی جای اونو پر می کنه و مسلما تو سپاهان هم خیر نخواهد دید.
۹
پرسپولیس
چهارشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۶، ۲۱:۵۳
یاشاربی همه چیز امسال ترتر سقوط می کنه
یوسف
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۰۰
یه بازیکن کوچیک! عرق به پیرهن چیزیه که امثال این بابا ازش بویی نبردن! این همه سال ما پای اشتباهات و جوونیای تو گفتیم عیبی یوخ یه امسال رو که نمیتونیم بازیکن بگیریم میتونستی جواب حمایت چندساله مردم رو بدی، که دادی!
۶
حامد تراختورچی
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶، ۰۰:۴۳
پیراهن تیراختور لیاقت میخواد
۵
بهرام
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶، ۱۱:۳۷
کسانی ک در این شرایط تراختور را تنها میگذارند بعد از این نمیتوانند دم از غیرت روی تیم بزنند. امثالی مثل کیانی ک هر سال بدون پیش شرط قرارداد خود را امضا میکند امسال هم به عشق هواداران این کار را کرد. آقایی عزیز شما کم از تراکتور پول نگرفته اید. چه اشکالی داشت همین یک سال را به عشق فقط همین هواداران ک تو را به اینجا رساندند بازی میکردی و قرارداد کمتری میبستی؟ واقعا در ایران کسی مثل توتی یا بوفون داریم؟ همه برای پول بازی میکنند. درست است قراردادها حرفه ای است اما چه میشد در این یک سال تیم را تنها نگذارند؟
۱
افشین
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۴۲
خوش اومدید به سپاهان
۱
افشین
پنجشنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۶، ۱۳:۴۲
خوش اومدید به سپاهان
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر