فهرست
مشاور جدید فتحی را بهتر بشناسیم؛ جانشین خطیر!
مشاور جدید فتحی را بهتر بشناسیم؛ جانشین خطیر!

مشاور جدید فتحی را بهتر بشناسیم؛ جانشین خطیر!

آی اسپورت - مدیر عامل باشگاه استقلال تهران امروز مشاور خود در امور باشگاه را معرفی کرد. نام امیر سلطانی در سال های اخیر فوتبال ایران با عباراتی مثل مدیر برنامه های برخی بازیکنان فوتبال، برگزار کننده بازی دوستانه برای تیم ملی، گزینه مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس و مدیر ورزشی استقلال گره خورده است. امیر سلطانی از جمله افرادی است که شنیده شده از فروردین ۹۴ در یکی از خبرگزاری‌ها در نقش یک عکاس بوده و در نهایت گزینه‌های مدیر عاملی استقلال و پرسپولیس در مقطعی شایعه پیشنهاد مدیر عاملی سرخابی‌ها به وی هم دهان به دهان شد، اما به سرعت تکذیب شد. سلطانی در برهه‌ای از زمان، اقدامات لازم را پیگیر بوده تا آبی پوشان به سفر سوئد بروند و در آخر همین فرد استقلال را تهدید کرد که اگر به این سفر نروند به مدت دو سال تعلیق خواهند شد! مشاور فدراسیون سوئد، مشاور فدراسیون مالت، مشاور باشگاه  استوک سیتی از دیگر سمت هایی است که به سلطانی داده می شود اما هنوز برای فوتبال ایران ما سمت های سلطانی تعریف نشده است.

با یک  جستجوی  ساده می توان به صدها سلفی سلطانی با مربیان، بازیکنان و مدیران مطرح فوتبال دنیا رسید که به نوعی برای او  رزومه محسوب نمی شود و اما شروع حضور این فرد در فوتبال کشورمان به دی  سال۹۶ باز می گردد که سلطانی برای مدتی کوتاه مدیرعامل استقلال خوزستان شد و در نهایت یونس دلفی که گزینه مد نظر آبی پوشان تهران بود سر از آیندهوون در آورد. ماجرای فاتح تریم و استقلال هم که سر انجام نداشت به سلطانی باز می گردد و حتی خبرسازی درباره سرمربیگری کلینزمن در تیم ملی همه گویا از وجود این فرد در فوتبال آب خورده است. فاجعه بازی استقلال و پرسپولیس در آلمان که بلیت فروشی و تبلیغات برای آن انجام شد آن هم درست به تاریخ یک روز بعد از بازی سوپرجام و این همه تنش برای مسابقه‌ای که از اول هم قرار نبود برگزار شود در فوتبال کشورمان رقم خورد که تمامی این موارد به پیگیری های سلطانی باز خواهد گشت.

و اما در همین روز های آتی او به همراه امیر حسین فتحی برای مذاکره با مدیر برنامه های گری هوپر راهی ترکیه شد که این کار هم با وجود وی سر انجام خوشی نداشت و مشکل مدیر برنامه های این بازیکن انگلیسی سبب شد آبی پوشان قید جذب او را بزنند. اینکه چرا سلطانی عازم ماموریت ( جذب هوپر)  شد در حالی که این نقل و انتقال تاثیر کلیدی در سرنوشت این فصل استقلال داشت سوال مهم هواداران استقلال است. به هر حال اکنون امیر حسین فتحی سلطانی را به عنوان مشاور ورزشی خود انتخاب کرده تا به نوعی جای خالی علی خطیر را در استقلال پر کرده باشد.

باشگاه خبرنگاران جوان

۱    
آی اسپورت
2019-10-23 23:26:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر