فهرست
تمجید مورینیو؛ پوگبا هیولا بود
تمجید مورینیو؛ پوگبا هیولا بود

تمجید مورینیو؛ پوگبا هیولا بود

آی‌اسپورت - ژوزه مورینیو که تیم تحت‌هدایتش در اولین بازی از فصل جدید لیگ برتر انگلیس در ورزشگاه اولدترافورد با نتیجه 2 بر یک از سد لسترسیتی گذشت، پس از این بازی گفت: « بازیکنانی که پیش‌فصل کنار تیم بودند، البته که کمی در شرایط بهتری نسبت به سایر بازیکنان بودند. لوک شاو، آندرس پریرا، اریک بایی، متئو دارمیان در ۹۰دقیقه در بازی راحت بودند. مابقی بازیکنان هم شگفت‌انگیز بودند. مارکوس رشفورد به دردسر افتاد، اما به هر حال بازی کرد. پوگبا هیولا بود. ما فکر می‌کردیم او بتواند حداکثر ۶۰دقیقه بازی کند، اما موفق شد ۸۰دقیقه در ترکیب تیم بازی کند. روملو لوکاکو و مروان فلینی هم در دسترس بودند تا به تیم کمک کنند. خودم هم روحیه فوق‌العاده‌ای دارم و در مقاطعی از بازی فوتبال خیلی خوبی را به نمایش گذاشتیم. در مقاطعی هم لسترسیتی تیم بهتری بود، اما ما به صورت گروهی بازی کردیم و به خوبی اوضاع را کنترل کردیم.»

آقای خاص با اشاره به استفاده از هافبک فرانسوی‌اش در این بازی که تنها چهار روز از بازگشتش به تمرینات منچستریونایتد می‌گذشت، گفت: « استفاده از پوگبا در این بازی تصمیم سختی نبود. در واقع این تصمیم خود او بود که بازی کند چون آندرس پریرا از والنسیا بازگشته و به عنوان بال بازی می‌کند، فرد هم که مستقیم از لیگ اوکراین به منچستریونایتد آمده، تنها 10روز تمرین کرده بود و آندر هررا هم که مصدوم است.»

مورینیو در پایان گفت:‌ « من تنها دو گزینه برای خط هافبک داشتم؛ اسکات مک‌تومینی یا پوگبا، اما اگر از مک‌تومینی استفاده می‌کردم، عملا دو بازیکن جوان و یک بازیکن تازه‌وارد را در میانه میدان می‌گذاشتم، از این‌رو از پوگبا پرسیدم که می‌توانی بازی کنی. او هم در پاسخ گفت آماده بازی برای تیم است که این خبر خیلی خیلی خوبی برای ما بود. فصل دشواری برای تمامی تیم‌ها خواهد بود. قطعا فصل برای ما هم دشوار خواهد بود چون ماه‌ها بود که برنامه‌هایی برای این فصل داشتم، اما فصل را بدون شرایطی که فکر می‌کردم مهیا خواهد شد، آغاز کردم.»  

۲    
آی اسپورت
2018-08-11 11:42:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر