فهرست
لوو: آرژانتین فقط مسی نیست/ حتی اگر قهرمان نشویم، فوتبال آلمان آینده درخشانی دارد
لوو: آرژانتین فقط مسی نیست/ حتی اگر قهرمان نشویم، فوتبال آلمان آینده درخشانی دارد

لوو: آرژانتین فقط مسی نیست/ حتی اگر قهرمان نشویم، فوتبال آلمان آینده درخشانی دارد

آی اسپورت- یواخیم لو، سرمربی تیم ملی آلمان، معتقد است که تمرکز بیش از حد بر روی لیونل مسی در دیدار فردا شب، می تواند به ضرر تیمش باشد.

ژرمن ها در حالی به ماراکانا می روند  که در پی پیروزی فوق العاده 1-7 سه شنبه شب در برابر برزیل در بلو هوریزنه در فرم بسیار خوبی قرار دارد.

با این وجود، در حالی که لو معتقد است که آرژانتین بازیکنان خطرناک بسیاری جز مسی دارد، مطمئن است که قهرمانی را به دست خواهند آورد.

او در کنفرانس پیش از بازی اش گفت :\" این تیم فقط مسی نیست ، این طور فکر کردن یک اشتباه مهلک است ،آنها بازیکنانی نظیر ایگوائین ، دی ماریا و آگوئرو نیز دارند.

من فکر می کنم فینال فوق العاده ای خواهد بود.ولی ما می دانیم که چقدر قوی هستیم و مطمئنم بازی را خواهیم برد.

من هیچ ترسی ندارم ، چرا که معتقدم این فقط یک بازی بین دو تیم است که دوئل های فوق العاده ای در گذشته داشته اند.ما شاهد نمایشهای بسیار خوبی از آرژانتین در این دیدار بوده ایم.

ما می دانیم که می توانیم تاریخ ساز شویم ، زیرا تا به حال هیچ تیم اروپایی ای در امریکای لاتین قهرمان نشده است.اگر بتوانیم جام را ببریم ،این می تواند برای ما یک دست آورد  اضافی باشد.\"

لو بعد از جام جهانی 2006 جانشین یورگن کلینزمن در تیم ملی آلمان، و آن طور که گفته می شود و خود وی نیز دوست دارد این اتفاق بیفتد ، فینال روز یکشنبه می تواند اوج 8 سال کار او باشد.

با این حال او تاکید کرد که حتی با وجود شکست در دیدار یکشنبه شب، فوتبال ژرمن ها دوران درخشانی خواهد داشت.

\" ما یک تیم بالغ داریم.ما نشان داده ایم که چه کار می توانیم بکنیم و در چند سال گذشته همیشه رو به جلو حرکت کرده ایم. هر اتفاقی که فردا شب بیفتد ،این تیم و فوتبال آلمان آینده خوبی خواهد داشت. ما بازیکنانی داریم که بهترین دوران خود را سپری می کنند و همچنین بازیکنان جوانی که آینده درخشانی خواهند داشت.از بازیکنان جوانی بهره می بریم که می توانند برای سالها بازی کنند.البته در حال حاضر فقط می خواهیم  روی بازی فردا تمرکز کنیم.\" 

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-13 00:27:51
نظر دهید

۱ نظر
پویا لوس بلانکوس
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۵۴
عالیه!!!!به امید قهرمانی!!!!
از بین آنچلوتی ,گواردیولا,سیمئونه,یواخیم لوو به احتمال زیاد یک نفر از این دوتا سرمربی سال جهان می شن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر