فهرست
افت شدید قیمت گرت بیل؛ برابر با کاسیمیرو!
افت شدید قیمت گرت بیل؛ برابر با کاسیمیرو!

افت شدید قیمت گرت بیل؛ برابر با کاسیمیرو!

آی اسپورت - قیمت گرت بیل در یک سال گذشته به‌شدت کاهش یافته است. طبق اعدادی که سایت ترنسفرمارکت منتشر کرده، ارزش بیل در حال حاضر ۶۰ میلیون یورو است، و او حالا به جای آن که دومین بازیکن ارزشمند رئال باشد، به رده چهارم رسیده است. او هم‌قیمت ایسکو، مارکو آسنسیو، لوکا یوویچ، تونی کروس و کاسمیرو است.

ارزش بیل پس از گل برگردان بسیار زیبایی که در فینال لیگ قهرمانان ۲۰۱۸ زد، به ۹۰ میلیون یورو افزایش پیدا کرد. اما فصل اخیر برای او و باشگاه خوب نبود و حالا قیمت این بازیکن پنجاه درصد کاهش داشته و طبق آمار تخمینی ترنسفرمارکت، به ۶۰ میلیون یورو رسیده است. تنها بازیکن رئال که قیمتش بیشتر کاهش یافته، مارسلو است که ارزش او از ۶۰ میلیون یورو به تنها ۲۵ میلیون یورو رسیده است.

نکته جالب آن است که بیل هنوز به ۳۰ سالگی نرسیده است، در حالی که سه بازیکنی که بیش از همه افت ارزش داشته‌اند، یعنی مارسلو، دیه‌گو کاستا و الکسیس سانچز، همه از ۳۰ سالگی عبور کرده‌اند. همچنین عملکرد بازیکن در طول فصل تاثیر بسیاری روی محاسبات ترنسفرمارکت دارد، و به این ترتیب قیمت بیل که تنها در ۴۸ درصد دیدارهای زیر نظر زین‌الدین زیدان بازی کرده، کاهش یافته است. او در سه بازی پایانی فصل برای رئال مادرید حتی در لیست تیم هم قرار نگرفت.

۳    
آی اسپورت
2019-07-12 01:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر