فهرست
بکام: مسی ستاره اول فینال ماراکانا خواهد بود
بکام: مسی ستاره اول فینال ماراکانا خواهد بود

بکام: مسی ستاره اول فینال ماراکانا خواهد بود

آی اسپورت- دیوید بکام، کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس، با ستایش از لیونل مسی، تاکید کرد که این ستاره آرژانتینی نقشی کلیدی در فینال جام جهانی خواهد داشت.

مسی در راه رسیدن تیمش به فینال رقابت ها، چهار گل به ثمر رسانده و یک پاس گل داده است و دیوید بکام علی رغم اینکه می داند که آلمان تیم با استعدادی است، اما اعتقاد دارد که بازیکن بارسا تنها ستاره ای خواهد بود که روز یکشنبه می درخشد.

او به خبرنگاران گفت:\" او فوق العاده است.شکل بازی او برای مردم لذت بخش است و چیزی که او را خاص می کند این است که او هم بازی خوبی برای هم تیمی هایش است ، او بازیکن خوبی است.

او توانایی های منحصر به فردی دارد ، اما پیروزی برای او همه چیز است.اگر هم تیمی های او گلی به ثمر برسانند او اولین کسی است که خود را برای شادی به آنها می رساند و من فکر می کنم که این موضوع درباره او حرفهای زیادی می زند.

بازی برای آرژانتین مطمئنا فشار زیادی را در پی دارد اما عملکرد آنها برای رسیدن به این مرحله باورنکردنی بوده است.این مسئله برای او ، خانواده اش و هر کس دیگری در دنیا فوق العاده است ، حقیقت این است که او باید در این سطح بازی کند.

آلمان با تجربه زیادی پا به این رقابت گذاشته است ، مردم از این که آنها را در این مرحله می بینند شگفت زده نشده اند.آنها ستاره مشخصی ندارند ، آنها فقط یک تیم فوق العاده اند که در کنار هم بازی می کنند.

 

آرژانتین گروهی از بازیکنان با استعداد است که با شور زیادی فوتبال بازی می کنند.اما درباره لیونل، من از دیدن بازی او هیجان زده می شوم.\"

بکام همچنین معتقد است که شگفتی های این جام یعنی کلمبیا و کاستاریکا که برای اولین بار در تاریخ خود موفق به راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی شدند، دست آوردهای بسیار خوبی داشتند.

 

\" جام جهانی فوق العاده ای بوده است.چیزی که مشخص است ، این است که تیم هایی نظیر کاستاریکا و کلمبیا به شیوه خودشان بازی کردند و همچنین تعداد زیادی بازیکن جوان فوق العاده از دل این جام بیرون آمد. این فوق العاده است.\"

  ۴  
آی اسپورت
2014-07-13 01:36:03
نظر دهید

۴ نظر
-
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۴۳
قوربون اون دهنت
-
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۳۹
sure your right david
پویا لوس بلانکوس
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۰۳:۱۸
د برو بابا مردککککککک!!!!ستاره ی اول هر کی باشه از آلمانه.مولر کروس لام خدیرا نویر می تونن ستاره باشن.
فاکر
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۶
قربون آدم چیز فهم. احسنت بر آن هوش و ذکاوت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر