فهرست
لمن: آلمان مطمئنا آرژانتین را شکست می دهد
لمن: آلمان مطمئنا آرژانتین را شکست می دهد

لمن: آلمان مطمئنا آرژانتین را شکست می دهد

آی اسپورت- ینس لمن، دروازه بان سابق تیم ملی آلمان، مطمئن است که شاگردان لوو در دیدار فردا شب آرژانتین را شکست خواهند داد و قهرمان جهان می شوند.

پس از اینکه آلمان با نتیجه 1-7 در مرحله نیمه نهایی برزیل را درهم کوبید ، حالا دروازه بان سابق ژرمن ها مطمئن است که مردان یوآخیم لوو در برابر آرژانتین نیز بسیار قدرتمند ظاهر خواهند شد.

او به سایت فیفا گفت :\"من از این موضوع (برد آلمان) مطمئنم. ما بهترین تیم را در این جام جهانی داریم. ما بر روی توپ سازماندهی شده ،فشرده و فوق العاده هستیم.

می توان گفت اکثر بازیکنان ما، حتی برخی از آنها که روی نیمکت می نشینند؛ تجربه بازی در مراحل بالای چمپیونز لیگ را دارند.

در اصل آلمان قدرت مهمی دارد و آن این است که ما بازیکنان بیشتری داریم که هر سال در بالاترین سطح فوتبال بازی می کنند. فقط کافی است شما ببینید که بایرن در چند سال اخیر در چه مسابقات مهمی حضور داشته است. این مسئله تفاوت های بسیار زیادی را ایجاد می کند ، به خاطر اینکه شما در این رقابتها تجربه فوق العاده ای کسب می کنید.\"

لمن همچنین از نویر، جانشین خود در تیم ملی آلمان، تعریف کرد و گفت:\" او تا به اینجا جام جهانی فوق العاده ای را پشت سر گذاشته است.در حال حاضر بی شک او بهترین دروازه بان دنیاست.

من به شدت درباره یکی از توانایی های او هیجان زده ام.وقتی من بازی می کردم ، فکر می کردم که جزء اولین دروازه بانانی هستم که نقش سوئیپر را نیز بازی می کنند.او در این کار موفق است.\"

لمن همچنین لیونل مسی آرژانتینی را ستود اما معتقد است که فکر نمی کند او بتواند کار فوق العاده ای در بازی فردا انجام دهد.

\" نقش او در بازی های تعیین کننده ، غیر قابل انکار است ، اما فکر نمی کنم او کار راحت تری از آنچه در بازی با هلند داشت، در پیش روی خود ببیند – بلکه کار او حتی سخت تر هم خواهد بود.

مسی درخشان است ، اما آلمان خط حمله کامل تری دارد و آنها خط دفاع آرژانتین را در هم خواهند شکست ، اگرچه آنها ممکن است صبورانه عمل کنند.\" 

     
آی اسپورت
2014-07-13 02:38:34
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر