فهرست
سابه یا : برای قهرمانی باید بهترین بازی مان را انجام دهیم
سابه یا : برای قهرمانی باید بهترین بازی مان را انجام دهیم

سابه یا : برای قهرمانی باید بهترین بازی مان را انجام دهیم

آی اسپورت - الخاندرو سابیا تأیید کرد که پس از جام‌جهانی از هدایت آرژانتین کناره‌گیری خواهد کرد و می‌خواهد برای شکست آلمان در فینال بهترین بازی عمرش را از بازیکنانش ببیند. آلبی سلسته پس از سال 1990 برای اولین بار در فینال جام‌جهانی بازی خواهد کرد.

سابیا در این باره گفت: \"صحبت کردن درباره آینده من در شب فینال نامربوط است. قهرمان جهان شدن چیزی است که واقعا برای این کشور و بازیکنانی که تاکنون به شدت از جانشان مایه گذاشتند، بسیار مهم است.

قهرمان شدن در برزیل باعث افتخار بیشتر ما می‌شود. این مسابقه‌ای است که نیازی نیست به بازیکنانم انگیزه بدهم. مطمئنم که آنها بهترین بازیشان را انجام خواهند داد.\"

آلمان در دو دوره قبلی جام‌جهانی باعث حذف آرژانتین شده و در فینال 1990 نیز مقابل این تیم به پیروزی رسید.

وی ادامه داد: \" نسبت به چهار سال پیش از لحاظ دفاعی منسجم‌تر هستیم. همیشه درباره اهمیت خط میانی صحبت کرده‌ام. به یک عملکرد بی‌‌عیب و نقص، اشغال فضای خالی و از دست ندادن توپ در خطرناک‌ترین موقعیت‌ها نیاز داریم.

آلمان سیستم استادانه و بسیار سازمان یافته‌ای دارد. پیروزی در فینال نیازمند فروتنی، غرور و از خودگذشتگی است. تمام توانایی خود را برای کشورمان به کار می‌بندیم تا آرژانتین قهرمان شود. این بهترین بازی تمام زندگی‌ بازیکنان خواهد شد.\"

سرمربی تیم ملی فوتبال آرژانتین در پایان افزود:\" هر روز شرایط دی ماریا را تحت کنترل داریم. پس از آخرین تمرین بهتر می‌توانم درباره حضور او در این مسابقه تصمیم بگیرم.\"

     
آی اسپورت
2014-07-13 02:48:57
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر