فهرست
فریم‌هایی از شاهکارهای علیپور؛ چه فرصت‌هایی!
فریم‌هایی از شاهکارهای علیپور؛ چه فرصت‌هایی!

فریم‌هایی از شاهکارهای علیپور؛ چه فرصت‌هایی!

آی اسپورت - بهترین گلزن دو فصل اخیر پرسپولیس، در فصل جدید با چالش عجیبی مواجه شده است. علیپور که برای فصل جدید قصد جدایی از پرسپولیس را داشت، در این تیم ماند؛ اما به نظر می‌رسد تمرکز کافی ندارد. بازیکنی که با پای چپ و راست انقدر خوب گل می‌زد که آقای گل لیگ هم شده بود، در لیگ نوزدهم بهترین موقعیت‌های تیمش را هدر می‌دهد.

علی علیپور در بازی مقابل تراکتور، هدیه‌ای که رشید مظاهری به او داده بود را در کمال تعجب پس فرستاد. در فریم‌های زیر مشخص است که مظاهری برای پاس دادن به بازیکن هم‌تیمی اشتباه کرد و توپ را در محوطه جریمه به بهترین گلزن ایرانی فصل قبل لیگ برتر داد. اما علیپور قدر این اشتباه دروازه‌بان حریف را نداست و شوتش را به بیرون زمین زد.

 تعطیلات بین هفته دوم و سوم، به ریکاوری ذهنی علیپور کمک کند. علیپور در بازی دوستانه پرسپولیس هم دابل کرد تا نوید یک بازگشت پرشکوه را بدهد. اما این بازیکن نتوانست به تیمی که ۶ گل از ۷ آخر پرسپولیس را خودش به نفت زده بود، گلی بزند. علیپور در این مسابقه سه مرتبه در موقعیت گلزنی قرار گرفت، اما گلی نزد.

در نیمه نخست روی پاس تماشایی مهدی ترابی، علیپور صاحب موقعیت شد. اما شوت پای چپ او گل نشد.

در دقایق پایانی مسابقه هم دو مرتبه می‌توانست طلسم گلزنی این فصل‌اش را بشکند، اما بی‌دقتی‌ و تمرکز پایینِ او مانع از این کار شد.

نود

 

 

 

۵    
آی اسپورت
2019-09-16 22:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر