فهرست
گلایه باقری؛ رفتم ولی یک نفر به من زنگ نزد!
گلایه باقری؛ رفتم ولی یک نفر به من زنگ نزد!

گلایه باقری؛ رفتم ولی یک نفر به من زنگ نزد!

آی اسپورت – هافبک دفاعی کرمانی آبی‌پوشان استقلال با حضور در ساختمان باشگاه و جلسه با مدیرعامل، به صورت توافقی از جمع شاگردان فرهاد مجیدی جدا شد.

پس از این جدایی، فرشید باقری در مقابل ساختمان باشگاه استقلال به خبرنگاران گفت: به صورت توافقی جدا شدم، فکر می‌کنم این اتفاق باید زودتر از این‌ها می‌افتاد چرا که خیلی وقت بود نه من به استقلال می‌توانستم کمک کنم و نه استقلال به من. در اوایل حضورم در استقلال، کمی طول کشید تا در تیم جا بیفتم اما بعد از آن شرایط خوب شد، سپس مصدومیت من را از تیم دور کند. پارسال کامل درگیر مصدومیت بودم، البته حالا دیگر تمام شد و برای استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم و برای کادرفنی و بازیکنان و دوستانم.

او با گلایه از همبازیان خود در استقلال ادامه داد: درست است که یک زنگ به من نزدند بعد از این‌که این اتفاقات افتاد، اما برایهمه آن‌ها و استقلال آرزوی موفقیت می‌کنم؛ امیدوارم اتفاقات خوبی برای آن‌ها بیفتد. مقصد بعدی‌ام هنوز مشخص نیست، پیشنهادات خوبی خداراشکر دارم اما من به دنبال جایی هستم که آرامش داشته باشم و از همه تیم‌هایی که پیشنهاد دادند، متشکرم اما من بیشتر در حال حال حاضر به دنبال آرامش هستم که بتوانم نیم‌فصل دوم را راحت‌تر بازی کنم.

فرشید باقری درباره شرایط مالی که با باشگاه استقلال توافق کرده، توضیح داد: در فضایی دوستانه جدا شدم و با هم توافق کردیم؛ انشالله که باشگاه هم به تعهدات کادرفنی قبلی و هم ما عمل کند و امید به خدا به مشکلی بر نمی‌خوریم.

۲ ۱  
آی اسپورت
2021-03-17 18:15:00
نظر دهید

۱ نظر
محسن
چهارشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۹، ۲۳:۲۷
از معرفت و بی‌معرفتی که بگذریم ببین چقدر مهم و اثرگذار بودی که کسی وجودت را یادش نیست.اما خداییش یه جمله را درست گفتی،اینکه خیلی زودتر باید جدا میشدی.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر