فهرست
اسکولاری : استعفا نمی دهم / جام جهانی خوبی برای برزیل بود
اسکولاری : استعفا نمی دهم / جام جهانی خوبی برای برزیل بود

اسکولاری : استعفا نمی دهم / جام جهانی خوبی برای برزیل بود

آی اسپورت - لوئیس فلیپه اسکولاری مربی تیم ملی برزیل در پایان دیدار تیمش مقابل هلند که به شکست 3-0 برزیل انجامید اعلام کرد که استعفا نمی دهد و سرنوشتش را به دست فدراسیون فوتبال برزیل سپرد .

وی در نشست خبری پس از بازی گفت : \" همه چیز را به فدراسیون فوتبال برزیل سپرده ام. از همان ابتدا نیز چنین بود. رئیس فدراسیون باید در مورد آینده من تصمیم گیری کند . در هر صورت فکر نمی کنم الان زمان مناسبی برای مطرح کردن این مسائل باشد \"

فلیپائو ادامه داد : \"در سه جام جهانی حضور داشته ام و هر سه بار به نیمه نهایی رسیده ام. شکست 7-1 مقابل آلمان بدترین نتیجه تمام دوران مربیگری من است. فوتبال گاهی می تواند بی رحم باشد و زندگی یک نفر را عوض کند.از این بابت شکایتی ندارم.

درست است که چهارم شدیم اما بهتر است کمی هم مثبت فکر کنیم. در دو جام جهانی قبل به نیمه نهایی نرسیده بودیم. در 18 ماه اخیر جام کنفدراسیون ها را بدست آوردیم و اینجا هم در بین 4 تیم برتر جهان قرار گرفتیم. همه تقصیر شکست و رنجی که مردم می کشند متوجه مدیران و مربیان برزیل نیست \"

در پایان، سرمربی تیم برزیل افزود : \"به اعتقاد من جام جهانی بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم. هرچند که در دو بازی آخر نتوانستیم بازی همیشگیمان را ارائه دهیم.

در بازی امروز گل دقیقه اول همه چیز را تغییر داد. امروز خیلی هم بد بازی نکردیم و نتیجه می توانست بهتر از اینها رقم بخورد \"

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-13 03:40:24
نظر دهید

۱ نظر
منتقد
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۰۶:۵۵
خیلی خرفت شدی بهتره بیش از این آبروی خودتو نبری
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر