فهرست
فن خال: کیفیت بالایمان را نشان دادیم
فن خال: کیفیت بالایمان را نشان دادیم

فن خال: کیفیت بالایمان را نشان دادیم

آی اسپورت- لوئیس فن خال، سرمربی هلند معتقد است که آنها با پیروزی مقابل برزیل در دیدار نیمه نهایی، کیفیت واقعیشان را نشان دادند.

لاله‌های نارنجی با گل‌های فن پرسی، بلیند و وینالدوم موفق شدند 3-0 برزیل را شکست دهند و به رده ی سوم جام جهانی دست یابند.

فن خال که دوران حضورش در هلند به پایان رسیده و حالا سرمربی منچستریونایتد به حساب می‌اید، خوشحال است که بازیکنانش دیدار برزیل را فراموش کرده‌اند.

او در مصاحبه با NOC گفت: \" برای ما بسیار سخت بود. تمام پیش بینی ها علیه ما بود. برزیل یک روز بیشتر استراحت کرده بود و ما در پنالتی ها شکست خورده بودیم.

می‌توانستیم در فینال باشیم.پس از شکست مقابل آرژانتین از لحاظ روحی افت کردیم. من در صحبت با بازیکنان به هیچ وجه راجع به بازی آرژانتین صحبت نکردم و تمام حرف‌هایم راجع به به دیدار برزیل بود. خوشبختانه به خوبی نشان دادیم چه سطح بالایی داریم.\"

فن خال درباره ی مایکل وورم، دروازه‌بان هلند که شب گذشته در دقایق پایانی بازی گرفته شد گفت: \" خوشبختانه ما هر 23 نفر را بازی دادیم. بازیکنان می‌خواستند وورم از ابتدا بازی کند ولی من قصد داشتیم بهترین ترکیب را به زمین بفرستم. وقتی بازی 2-0 بود احساس کردم که حالا زمان مناسبی برای این کار است.

فکر نمی‌کنم که مقابل آرژانتین با تعویض نکردن دروازه‌بان ها دچار اشتباهی شده باشم. پس از بازی، شما می‌گفتید که باید یک تعویض برای پنالتی ها نگه می‌داشتم ولی تیم کرول نمی‌توانست به بازی بیاید.\"

     
آی اسپورت
2014-07-13 09:49:21
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر