فهرست
حیدری:مذاکره من با تیم آلمانی ادامه دارد / امروز احتمالا با استقلال امضا می کنم / امسال همه کمتر پول می گیریم
حیدری:مذاکره من با تیم آلمانی ادامه دارد / امروز احتمالا با استقلال امضا می کنم / امسال همه کمتر پول می گیریم

حیدری:مذاکره من با تیم آلمانی ادامه دارد / امروز احتمالا با استقلال امضا می کنم / امسال همه کمتر پول می گیریم

آی اسپورت- با وجود توافق برای  عقد قرارداد دوساله ، خسرو حیدری هنوز با استقلال قرار داد رسمی امضا نکرده و  احتمال کمی برای عدم توافق وی با استثلال وجود دارد . 

به گزارش آی اسپورت ، خسرو حیدری در گفت و گو با سایت رسمی باشگاه استقلال درباره حضور مجددش در جمع شاگردان قلعه نویی گفت: قراردادم را دیروز با استقلال تمدید و امروز با این تیم آن را امضا می کنم. با مسئولان این تیم به توافق نهایی رسیدم و همانطور که قبلا گفته بودم، اولویت من در ایران تنها استقلال است و با هیچ تیم داخلی هم مذاکره نکردم . همه مرا می شناسند که دنبال مسائل حاشیه ای نیستم .

او در پاسخ به سوالی مبنی بر پیشنهاداتش از خارج کشور افزود: هنوز مذاکره من با تیم آلمانی ادامه دارد و مسئولان استقلال در جریان این موضوع هستند . می دانید حضور در اروپا و لیگ های معتبر آرزوی هر بازیکنی است و حتی مسئولان باشگاه هم از حضور احتمالی من در اروپا استقبال کردند و آن را افتخاری برای فوتبال ایران می دانند. همچنین ظرف روزهای گذشته از طریق یکی از ایجنت های رسمی پیشنهادی از قطر برایم رسید که آن را رد کردم . من در صورتی خارج از کشور بازی خواهم کرد که بتوانم در یکی از لیگهای معتبر اروپایی بازی کنم .
حیدری در ادامه افزود : همه تلاشم روی این است که ناکامی فصل قبل را جبران کنیم. خود من فصل گذشته مصدومیت داشتم و نتوانستم کامل در خدمت تیم باشم. هواداران از ما توقع قهرمانی داشتند اما شرمنده آنها شدیم. امسال همه هواداران از استقلال توقع فوتبال زیبا و هجومی دارند که با توجه به شناختی که از آقای قلعه نویی و بازیکنان امسال دارم این نوع بازی را سرلوحه خود قرار خواهیم داد .
او درباره مسائل مالی باشگاه اضافه کرد: امسال باید در استقلال همه تلاشمان روی قهرمانی باشد تا فصل پیش را جبران کرده باشیم. امسال با توجه به سقف بودجه ، قراردادها کاهش یافته و من هم بعنوان جزیی از تیم شامل این قضیه شدم . امسال برای همه استقلالی ها قهرمانی مهم است و بس .
حیدری ادامه داد: درحال حاضر به استقلالی ها قول داده ام که اگر تیم آلمانی پیشنهاد جدیدی نداد، در خدمت این تیم بمانم و فردا هم قراردادم را با این تیم امضا می کنم.

     
آی اسپورت
2014-07-13 09:49:52
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر