فهرست
عزت‌اللهی: همه مصمم به بردن پرتغال
عزت‌اللهی: همه مصمم به بردن پرتغال
جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

عزت‌اللهی: همه مصمم به بردن پرتغال

آی‌اسپورت- هافبک تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد تمام ملی‌پوشان مصمم هستند تا دست پر از بازی برابر پرتغال خارج شوند. تیم ملی فوتبال ایران دوشنبه باید در جدالی حساس برابر پرتغال به میدان بروند. ایران با برد در این مسابقه صعودش را به مرحله بعد قطعی خواهد کرد.

سعید عزت‌اللهی که گل او در جریان بازی با اسپانیا مردود اعلام شد امیدوار است که بتواند این بار برابر پرتغال به ایران کمک کند تا از آزمونی دشوار سربلند خارج شود.

او درباره بازی با پرتغال گفت: «تمام تمرکز ما الان کاملا روی بازی با پرتغال است. کار بسیار دشواری در پیش داریم ولی این را بدانید تمام اعضای تیم مصمم هستند که این بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم. برای پیروزی برابر پرتغال و صعود به مرحله بعد تمرین‌های بسیار خوبی خواهیم داشت و تلاش خواهیم کرد نتیجه بگیریم. نتیجه برابر اسپانیا می‌توانست برای ما بهتر باشد. ما شایسته بیشتر از این‌ها بودیم. به خاطر همین چیزهاست که فوتبال را ورزش زیبا می‌گویند. بعضی وقت‌ها توپ خیلی راحت نمی‌خواهد وارد دروازه شود و شما هرچه قدر تلاش می‌کنید به نتیجه نمی‌رسید. نمایش ما برابر اسپانیا آن هم با در نظر گرفتن این که تیم ما تیم جوانی است بسیار خوب بود. خیلی از مردم از این بازی لذت بردند چون ما با قلب‌های‌مان بازی کردیم. گلی که زدم؟ من یه لحظه فکر کردم توپ گل شده است. بعد از آن به فکر تمام سختی‌هایی افتادم که پشت سر گذاشتم. من بازی اول هم غایب بودم و فشار زیادی روی من بود. خدا به من کمک کرد تا بازی خوبی به نمایش بگذارم اما متاسفانه گل ما مردود اعلام شد. الان کمی ناراحت هستیم ولی برای این که هواداران‌مان را در بازی آخر خوشحال کنیم تمام تلاش‌مان را به کار خواهیم بست.»

 

نود

۷ ۲  
آی اسپورت
2018-06-22 22:44:00
همچنین در این باره بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
Vahid
جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷، ۲۳:۱۹
ترسم از اینه مثل بازی بوسنی حمله کنیم گل اول بخوریم شیرازه تیم از هم بپاشه
ولی اگر خودشون باشن بچه ها احتمال زیاد صعود میکنیم:)
به امید موفقیت تیم ملی:)
۸
هاشم
شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۴۱
ما می توانیم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر