فهرست
دکه آنلاین: بازگشت امید
دکه آنلاین: بازگشت امید

دکه آنلاین: بازگشت امید

آی اسپورت – خبر ورزشی با انتشار عکسی از امید عالیشاه از بازگشت او به پرسپولیس خبر داده. این روزنامه به جزئیات پیشنهاد جدید شفر به استقلال هم اشاره کرده که بر اساس آن او حاضر شده به جای یک میلیون دلار، 800 هزار دلار از آبی ها بگیرد. ادامه نیمکت نشینی احمدزاده و خداحافظی قریب الوقوع محرمی از پرسپولیس، دیگر تیترهای این روزنامه است.

 

خبر ورزشی 30 فروردین
خبر ورزشی 30 فروردین

تیتر یک گل پاسخ قاطع برانکو به آنهایی است که اصرار دارند مسلمان در ترکیب پرسپولیس حضور داشته باشد. برانکو گفته امکان ندارد با فشار سایرین بازیکنی را به میدان بفرستد حتی اگر این موضوع به قیمت رفتن او تمام شود. این روزنامه نوشته وزارت ورزش به باشگاه استقلال برای نگه داشتن شفر اوکی داده. فروزان هم دلیل خط خوردنش از تیم ملی را قدم زدن با خبرنگار مخالف کی روش عنوان کرده است.

 

روزنامه گل 30 فروردین
روزنامه گل 30 فروردین

پیروزی با انتشار عکسی از عالیشاه به بازگشت او به پرسپولیس اشاره کرده. این روزنامه نوشته امیری برای تمدید چراغ سبز نشان داده و انصاری هم به احتمال زیاد می ماند. دومین سالگرد درگذشت ناگهانی مهرداد اولادی هم روی جلد این روزنامه دیده می شود.

 

پیروزی 30 فروردین
پیروزی 30 فروردین

تیتر یک همشهری ورزشی گفتگوی اختصاصی با اشکان دژاگه است. او گفته به جای صحبت درباره رونالدو و ایسکو بهتر است به فکر تیم ملی باشیم.

همشهری ورزشی 30 فروردین
همشهری ورزشی 30 فروردین

     
آی اسپورت
2018-04-19 09:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر