فهرست
میلاد فخرالدینی : سال سال استقلال است / یک جام روی شاخ ماست !
میلاد فخرالدینی : سال سال استقلال است / یک جام روی شاخ ماست !

میلاد فخرالدینی : سال سال استقلال است / یک جام روی شاخ ماست !

آی اسپورت - مبلاد فخرالدینی مدافع راست تیم های مس کرمان و تراکتورسازی که تازه به تیم استقلال پیوسته از بازیشان مقابل بورسااسپور، تیمی که در لیگ قهرمانان اروپا قرار دارد به خوبی یاد کرد. او با امیدواری یادآور به آی اسپورت می گو.ید  در این فصل استقلال یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است و به طور قطع جام به دست خواهد آورد .

میلاد فخرالدینی درباره بازی دوستانه با بورسااسپور می‌ گوید: بازی خوبی مقابل تیم بورسااسپور ترکیه انجام دادیم. می توانستیم مقابل این تیم به پیروزی دست یابیم ولی فکر می کنم داوری باعث شد نتوانیم برابر یکی از بهترین تیم های ترکیه به برتری برسیم.
وی ادامه داد: در نیمه اول بازی توپ و میدان در اختیار ما بود و حتی چند موقعیت گلزنی را هم به دست آوردیم. تیم بورسااسپور در نیمه دوم اکثر بازیکنان خود را تعویض کرد و با تیمی جدید به میدان آمد. نکته مهم این بود که بازیکنان جوانی که در ترکیب تیم ما حضور داشتند در این بازی عملکرد خوبی از خود به نمایش گذاشتند.
مدافع تیم استقلال درباره شرایط تمرینات خاطرنشان کرد: پس از برگزاری سه هفته جلسه تمرینی دو نوبته در تهران در ترکیه از فشار تمرینات کاسته شده است و در اینجا به دنبال هماهنگی بیشتر پیش از شروع رقابت های لیگ هستیم. ما باید بازی های تدارکاتی بیشتری انجام دهیم تا آمادگی تیم ما بالا برود.
فخرالدینی یادآور شد: در فصل نقل و انتقالات خوب عمل کرده ایم و بازیکنان خوبی جذب استقلال شده اند. تلاش می کنیم فصل خوبی را برای هواداران خوب استقلال رقم بزنیم.
مدافع استقلال درباره شرایط خودش توضیح داد: سخت در حال تمرین کردن هستم تا بتوانم بهترین بازی ها را برای استقلال انجام دهم. این تیم فصل گذشته دچار بدشانسی شده بود و باید تلاش کنیم در این فصل عنوان خوبی را به دست بیاوریم.

     
آی اسپورت
2014-07-13 10:50:33
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر