فهرست
عنایتی: اکبرپور جوان است و خداحافظی  نمی‌ کند/ گوش من از حرف های بی خودی پر است/ می‌ خواهم با سیاوش همان زوجی باشیم که بودیم
عنایتی: اکبرپور جوان است و خداحافظی نمی‌ کند/ گوش من از حرف های بی خودی پر است/ می‌ خواهم با سیاوش همان زوجی باشیم که بودیم

عنایتی: اکبرپور جوان است و خداحافظی نمی‌ کند/ گوش من از حرف های بی خودی پر است/ می‌ خواهم با سیاوش همان زوجی باشیم که بودیم

آی‌اسپورت‌ ـ درباره رضا عنایتی این شایعه وجود دارد که نقش زیادی در بسته شدن تیم پدیده در این فصل داشته است. این شایعه البته چیز خیلی بدی هم نیست، عنایتی با تجربه و اعتبارش به سرمربی تیم کمک کرده تا بازیکنانی یکدست را دور هم جمع کند.

به گزارش آی‌اسپورت‌، گفت وگوی ما با عنایتی دو سوژه دارد؛ اول وضعیت تیم پدیده و بعد حضور سیاوش اکبرپور در این باشگاه، آنچه که به  نظر می‌ رسد رضا از جذب زوج سابقش در استقلال کاملا راضی است.

رضا عنایتی در خصوص اردوی این تیم در کشور صربستان گفت: روز گذشته برای برپایی اردویی 11 روزه به کشور صربستان آمدیم. صبح و عصر در حال تمرین کردن هستیم و در یک تورنمنت بزرگ شرکت خواهیم کرد تا قبل از شروع مسابقات لیگ برتر به هماهنگی خوبی برسیم.

وی درباره جذب سیاوش اکبرپور در تیم پدیده ادامه داد: خدا را شکر که سیاوش به پدیده آمد. می خواهیم همان سیاوش و رضا باشیم که استقلالی ها با ما قهرمان شدند و خاطرات خوبی دارند.

مهاجم تیم فوتبال پدیده مشهد در خصوص شایعه خداحافظی اکبرپور از فوتبال افزود: مگر اکبرپور چند سال دارد که می خواهد از فوتبال خداحافظی کند؟ چنین چیزی صحت ندارد و فکر می کنم به خاطر فشاری بوده که در این چند وقت به او وارد شده است.

عنایتی درباره اینکه گفته می شود وی واسطه جذب اکبرپور به پدیده بوده است، خاطرنشان کرد: چنین چیزی نیست. درباره اکبرپور از من نظر خواستند ولی تایید نهایی با خود مرزبان بود و نظر شخصی وی بود که اکبرپور به پدیده بیاید. از قدیم گفته اند در دروازه را می شود ولی در دهان مردم را خیر. گوشم از این حرف ها پر است و برای آنهایی که این حرف ها را می زنند فقط لبخند می زنم.

وی در خصوص پیش بینی اش از قهرمان جام جهانی بیان داشت: آلمان امشب قهرمان می شود. البته که باید از این آرژانتین موزی بترسد چون این تیم کم کم خودش را به فینال رساند و شاید خدا باز هم به این تیم کمک کرد و قهرمانی را به دست آورد. درباره برزیل هم باید بگویم برای این تیم خیلی ناراحت شدم چون به دلیل اینکه تیمی جوان بود نتوانست خود را جمع و جور کند و این قضیه به این تیم فشار آورد که باعث شد حتی سومی جام جهانی را نیز از دست بدهد.

     
آی اسپورت
2014-07-13 11:58:35
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر