فهرست
ادعای عجیب خطیبی: قرارداد با کریم تمدید می‌ شود
ادعای عجیب خطیبی: قرارداد با کریم تمدید می‌ شود

ادعای عجیب خطیبی: قرارداد با کریم تمدید می‌ شود

آی‌اسپورت‌ ـ رسول خطیبی سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز ادعا کرد که باشگاهش با کریم انصاری فرد مهاجم ملی‌پوش فصل گذشته تراکتورسازی به توافق رسیده است و این قرارداد همکاری بین طرفین به زودی امضا خواهد شد.
به گزارش آی‌اسپورت‌ خطیبی که پس از پیروزی تیمش در بازی مقابل جوانان با خبرنگار آی‌اسپورت‌ صحبت می‌ کرد در این باره گفت: باشگاه با کریم انصاری فرد مذاکرات مهمی انجام داده و طبق چیزی که به من گفته اند کریم تا پس فردا با تراکتورسازی تمدید می‌ کند.
رسول در ادامه گفت: این قولی است که آقای نظمی به من داده و من امیدوارم این مهره با ارزش را در تیم خودمان حفظ کنیم.
این در حالی است که انصاری فرد از زمان بازگشت تیم‌ملی‌ به ایران کوچکترین اظهارنظری درباره تیم آینده خود نکرده است، استقلال تیمی است که به طور جدی در پی استخدام انصاری فرد است. البته کریم امیدوار است به یک تیم خارجی منتقل شود.
  ۳  
آی اسپورت
2014-07-13 12:32:13
نظر دهید

۳ نظر
آراز ساوه
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۱۸
کریم اگه ایران بازی کنه، فقط برای تراختور بازی میکنه. یاشاسین تراختور.
-
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۲۸
کریم و شیشدقلال؟ کریم هر وقت مثل کریمییان 35 ساله شد شاید شاید بیاد ششدقلال هههههههه
حسن
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۱۹
دروغ پشت دروغ
آقای رسول خطیبی مگر هواداران همان روز اول به شما نگفتند سرمربی گری را قبول نکن می خواهند ترا قربانی کنند.پس چرا لیدرهای تیم را فرستادی به استانداری؟چرا سه ماه قبل از تعیین سرمربی با نظمی هماهنگ بودی ولی به جان بچه ات قسم می خوردی که با تو صحبتی نشده است؟نمی دانستی کسی که با خیانت جای دیگری را بگیرد با خواری و ذلت خواهد رفت این هنوز اول راه است .الان که مربیگری را قبول کردی باید مسئولیت نتایج را هم قبول کنی و یا اگر با نظمی در خیانت هایش همدست نیستی باید همین امرزو استعفا کنی و به آغوش هواداران بازگردی و گرنه مسئولیت هرگونه عواقب بد تیم برعهده شما و نظمی است
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر