فهرست
کوتاه از پرسپولیس: دهنوی دنبال نقد کردن چک 300 میلیونی
کوتاه از پرسپولیس: دهنوی دنبال نقد کردن چک 300 میلیونی

کوتاه از پرسپولیس: دهنوی دنبال نقد کردن چک 300 میلیونی

آی اسپورت – امروز هم رفت  و آمدهایی در باشگاه پرسپولیس دیده شد و خبرهایی از لابی   و راهروهای این باشگاه به خبرنگار آی اسپورت رسید.

امروز شنیده شد بخشی از مالیات قرارداد فصول گذشته نیلسون کوریا  پرداخت شده و قرار است ظرف 20 روز آینده  بقیه  مبلغ مالیات او نیز پرداخت شود.

قاسم دهنوی امروز همراه با وکیلش در باشگاه پرسپولیس حضور پیدا کرد تا دنبال مطالبات خود باشد.ظاهرا در بدو ورود دهنوی به پرسپولیس او 410 میلیون تومان پول می گیرد که 110 میلیون تومان این پول مبلغی بوده که باشگاه پرسپولیس به یعقوب کریمی داده بوده و آن را پس می گیرد.دهنوی این چک را نقد می کند اما 300 میلیون تومان دیگر چکی بوده که سعید شیرینی  به دهنوی داده  و این چک هنوز هم نقد نشده  و حتی امروز در دست دهنوی بود.جالب اینکه با حساب و کتاب باشگاه پرسپولیس مبلغی به دهنوی بدهکار نیست اما دهنوی می خواهد چکش را نقد کند.ظاهرا چک مربوطه از سوی خود شیرینی هم صادر نشده و مربوط به شرکت وارد کننده عینک در قیطریه است.دهنوی هم خیال دارد از طریق وکیلش چک را از مبدا صادر کننده پیگیری کند و دنبال نقد کردنش باشد.

امروز قاسم افشار خواننده پاپ کشورمان در باشگاه پرسپولیس حاضر شد تا پیگیر مطالباتش از این باشگاه باشد.افشار بابت ساخت کلیپ قرمزته برای جن 50 سالگی پرسپولیس 20 میلیون تومان از باشگاه می خواهد  و امروز با تفرشی معاون اقتصادی دیدار کرد.وی نامه ای به تفرشی داد  و قرار شد اسپانسر باشگاه  بدهی او را بپردازد.جالب اینکه کلیپ قرمزته در جشن 50 سالگی باشگاه هم پخش نشده و با کج سلیقگی های معاون فرهنگی باشگاه در زمان رویانیان تنها بخشی از ان در دیدار پیشکسوتان میلان و پرسپولیس به نمایش در آمده است.

امروز  یک دعوتنامه از شرکت فناپ  به باشگاه رسید که از رحیمی برای شرکت در مراسمی که سه شنبه شب برگزار خواهد شد دعوت کرده  بود.
رحیمی که ساعتی پیش برای جلسه در سازمان لیگ به ساختمان این باشگاه رفته بود دقایقی قبل به باشگاه برگشت.
     
آی اسپورت
2014-07-13 13:45:11
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر