فهرست
خانزاده: می خواهیم برای هوادارها جام بیاوریم/ از جام ملت ها برای تیم ملی بازی می کنم
خانزاده: می خواهیم برای هوادارها جام بیاوریم/ از جام ملت ها برای تیم ملی بازی می کنم

خانزاده: می خواهیم برای هوادارها جام بیاوریم/ از جام ملت ها برای تیم ملی بازی می کنم

آی اسپورت - مدافع جوان تیم پرسپولیس اگر چه در بین 23 نفر نهایی تیم ملی در جام جهانی جایی نداشت اما به همراه تیم به برزیل رفت و تجربه ارزشمند حضور در یکی از بهترین اردوهای تاریخ فوتبال ایران را به دست آورد. خانزاده که پس از حضور قرضی کوتاه مدت در ذوب بار دیگر به پرسپولیس بازگشته، امروز در گفتگو با سایت رسمی باشگاهش از عادت به زندگی در اردو حرف زده است:« ه زندگی اردویی عادت کرده‌ام و نه تنها خستگی برای من معنا ندارد بلکه انگیزه و انرژی زیادی برای شروع فصل جدید دارم. خدا را شکر اینجا همه چیز خوب است. البته تعداد تیم‌ها زیاد است اما امکانات اردویی و تمرینی خوبی وجود دارد.»

به نظر می رسد جدایی سیدجلال، فرصت خوبی برای فیکس شدن خانزاده ایجاد خواهد کرد. خود او در این ارتباط می گوید:« علی آقا لطف داشتند و خواستند که برای این فصل در پرسپولیس باشم. این مساله برای هر بازیکنی ارزش دارد، البته در پرسپولیس برای بازی کردن هیچ ضمانتی وجود ندارد. هر بازیکنی هم دوست دارد بازی کند. الان که همه چیز در تمرینات خوب است. تمام تلاش خودم را می‌کنم چون شرایط طوری است که باید بازی کنم.» 

خانزاده قصد دارد در جام ملت ها دیگر به لیست نهایی تیم ملی راه پیدا کند :« دوست دارم برای پرسپولیس یک بازیکن تاثیرگذار باشم. ضمن آنکه نتوانستم در جام جهانی بازی کنم ولی می‌خواهم از جام ملتها که چند ماه دیگر شروع می‌شود بتوانم برای تیم ملی بازی کنم.»

این مدافع بر خلاف بسیاری از هوادارها، نگرانی چندانی در مورد وضعیت این فصل تیمش ندارد: « امسال در پرسپولیس تیم خوبی داریم که جا افتاده است. همه می‌خواهیم برای هواداران جام بیاوریم. البته حضور پر قدرت در سه جام کار سختی است ولی می‌توانیم از انجامش بر بیاییم.»

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-13 14:19:50
نظر دهید

۲ نظر
-
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۲
زرشک ...
علی
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۷
شک نکن ذخیره میشی چون در حد پرسپولیس نیستی.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر