فهرست
بازگشت مصدومیت ال فیدئو ؛دی ماریا از ابتدا بازی نمی کند
بازگشت مصدومیت ال فیدئو ؛دی ماریا از ابتدا بازی نمی کند

بازگشت مصدومیت ال فیدئو ؛دی ماریا از ابتدا بازی نمی کند

آی اسپورت - آخرین تمرین تیم ملی آرژانتین پیش از بازی با آلمان در ورزشگاه واسکودوگاما برگزار شد. در این تمرین تمامی بازیکنان از جمله دی ماریا حضور داشتند.

ستاره رئال همراه باقی بازیکنان وارد چمن شد و به کار با توپ پرداخت اما در اواسط تمرین بود که بار دیگر از ناحیه مصدوم خود احساس درد کرد.مصدومیت عضلانی پای راست که 6 روز پیش در بازی با بلژیک بدان دچار شده بود بار دیگر به سراغ ال فیدئو آمده بود.

در انتهای تمرین دکتر دانیل مارتینس پزشک تیم آرژانتین اعلام کرد که دی ماریا بصورت نرمال همراه سایر بازیکنان به تمرین پرداخت، هرچند که در مقابل این سوال که آیا او توانست تمرین را به پایان برساند؛ سکوت کرد.

آنخل به شدت علاقمند به حضور در بازی فینال است و همچون سرخیو آگرو که در بازی با نیجریه مصدوم شد ولی خودش را به بازی با بلژیک رساند، او نیز عزم خود را جزم کرده تا در مقابل آلمان به میدان برود.

یک ساعت پیش از شروع تمرین آقای مارتینس در نشستی خبری عنوان کرده بود که با توجه به تمرین روز گذشته وضعیت دی ماریا را مساعد می بینم هرچند که رد نمی کنم که بهبود مصدومیت او نیاز به زمان بیشتری دارد.

با این شرایط ترکیب تیم آرژانتین در بازی فینال همان ترکیب بازی نیمه نهایی مقابل هلند خواهد بود با این تفاوت که دی ماریا روی نیمکت شانس ورود به زمین در نیمه دوم را خواهد داشت.

     
آی اسپورت
2014-07-13 14:43:08
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر