فهرست
سوارز تمام نشدنی، رکورد جدید برای ال پیستولرو
سوارز تمام نشدنی، رکورد جدید برای ال پیستولرو

سوارز تمام نشدنی، رکورد جدید برای ال پیستولرو

آی اسپورت - بارسلونا امروز موفق شد در یک بازی خارج از خانه مقابل ایبار به پیروزی دست پیدا کند و موقتاً با یک بازی بیشتر نسبت به رئال مادرید راهی صدر جدول شود. در این بازی آنتوان گریزمان، لیونل مسی و لوئیس سوارز برای بارسلونا گلزنی کردند تا این تیم با نتیجه ۳-۰ به پیروزی برسد. لوئیس سوارز موفق شد با گلزنی در این دیدار به رکورد ۱۸۴ گل با پیراهن بارسلونا دست پیدا کند. گل سوارز روی همکاری عالی او با لیونل مسی و از خودگذشتگی این فوق ستاره آرژانتینی به ثمر رسید.

سوارز در چهار بازی اخیر خود ۵ گل به ثمر رسانده است. او یک گل در برابر ختافه، دو گل در برابر اینتر و یک گل در برابر تیم‌های سویا و ایبار به ثمر رسانده است. سوارز حالا ۲۵۶ بازی با لباس بارسلونا انجام داده و در این تعداد بازی ۱۸۴ گل نیز برای بلوگرانا به ثبت رسانده است.

او حالا با این تعداد گل درکنار جوزپ سامیتیر به عنوان چهارمین گلزن تاریخ باشگاه بارسلونا شناخته می‌شود. نفر سوم بیشترین گل زده در تاریخ بارسلونا لازی کوبالا است که ۱۹۴ گل برای این تیم به ثمر رسانده است. همچنین نفر دوم این لیست سزار رودریگوئز است که موفق شده ۲۳۲ گل برای آبی اناری ها به ثمر برساند. نفر اول این لیست نیز کسی نیست جز لیونل مسی آرژانتینی که آمار خارق العاده ۶۰۵ گل در تاریخ باشگاه بارسلونا را از خود به جای گذاشته است.

۲    
آی اسپورت
2019-10-19 16:57:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر