فهرست
توافق نهایی خلعت با عحمان/ پول پرداخت شد
توافق نهایی خلعت با عحمان/ پول پرداخت شد

توافق نهایی خلعت با عحمان/ پول پرداخت شد

ای اسپورت - مهاجم فصل گذشته تیم فوتبال پرسپولیس، سرانجام به داستان پیچیده اش با باشگاه عجمان پایان بخشید و رضایت نامه اش را از این باشگاه گرفت. به گزارش آی اسپورت و به نقل از فارس، خلعتبری پس از برگزاری چند جلسه متوالی، پول مورد درخواست باشگاه عجمان را پرداخت کرد و پرونده اش در این باشگاه را به طور کامل بست.

به نظر می رسد سرانجام عجمانی ها از دریافت مبلغ جریمه برای دیرکرد پرداخت صرف نظر کرده اند و خلعت با پرداخت هزینه توافق شده ابتدایی، توافق نامه نهایی را با باشگاه اماراتی به امضا رسانده و از امروز به راحتی می تواند تیم جدیدش را انتخاب کند و هطر انضباطی در کمین این بازیکن و باشگاه پرسپولیس نخواهد بود. 

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-13 17:31:55
نظر دهید

۲ نظر
ایمان
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۳۳
ای اسپورت با خلعت سریع مصاحبه کنید ببینیم کجا میخواد بازی کنه با تشکر
-
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۲۳:۴۵
باشگاه استقلال برای تمدید قرارداد سه بازیکن ملی پوش خود مبلغ چهار میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومان در نظر گرفته است.
به گزارش جوان ایرانی،یکی از درخواست های امیر قلعه نویی، حفظ چهار ملی پوش استقلال (خسرو حیدری، هاشم بیک زاده، امیرحسین صادقی و آندرانیک تیموریان) بود که تاکنون سه بازیکن قرارداد خود را تمدید کردند.

در جلسات هیات مدیره تاکید شد ملی پوشان می توانند مبالغی بالاتر از سایر نفرات دریافت کنند و مجموعا مبلغ چهار میلیارد و هفتصد و پنجاه میلیون تومان برای تمدید قرارداد حیدری، بیک زاده و صادقی هزینه شد.

طبق پیگیری ها قرارداد خسرو حیدری یک میلیارد و هفتصد میلیون تومان، امیر حسین صادقی یک میلیارد و پانصد و پنجاه میلیون تومان و هاشم بیک زاده یک میلیارد و پانصد میلیون تومان است.

مذاکرات با آندارنیک تیموریان برای تمدید قرارداد ادامه دارد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر