فهرست
رای CAS دهم خردادماه؛ امیدواری پرسپولیس
رای CAS دهم خردادماه؛ امیدواری پرسپولیس

رای CAS دهم خردادماه؛ امیدواری پرسپولیس

آی اسپورت – قرار بود در دو روز گذشته رای دادگاه  CASدرباره پرونده محرومیت باشگاه پرسپولیس از فعالیت در پنجره نقل و انتقالاتی تابستانی اعلام شود. اما گویا اعلام رای عقب افتاده است. حمیدرضا گرشاسبی مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در این باره توضیحاتی داده است: با تماس‌های مکرری که با وکیل باشگاه داشته‌ایم قرار بود رأی نهایی فیفا در تاریخ ۲ الی ۳ خرداد ماه ابلاغ شود و با توجه به اینکه دادگاه CAS رأی خود را اعلام کرده بود ما الان منتظریم فیفا رأی مثبت یا منفی خود را ابلاغ و تکیلف‌مان را هر چه زودتر مشخص کند. با اطلاعاتی که به دست آورده‌ایم مجدداً یک هفته اعلام رأی به تاخیر افتاده است و فکر می‌کنم در تاریخ ۱۰ خرداد ماه این رأی اعلام و ابلاغ خواهد شد. گویا مسئولان فیفا در جلسه دادگاه CAS حضور نداشته‌اند و به همین دلیل هم حکم نهایی اعلام نمی‌شود. باید با آنها هم جداگانه صحبت شود. این اتفاقی است که افتاده و نماینده فیفا در جلسه نبود.

ما خودمان هم در این جلسه حضور داشتیم و مهم‌ترین اتفاقی که افتاد این بود که نمایندگان باشگاه ریزه اسپور ترکیه با توجه به اینکه از قبل رضایت خود را اعلام کرده بودند در این جلسه شرکت نکردند. ما هم دفاعیات خودمان را به خوبی ارائه کردیم. پیگیری‌هایی که ما از وکیل‌مان داشته‌ایم نشان می‌دهد که نشانه‌های خوبی در دادگاه CAS وجود داشته و نظر نهایی این دادگاه منفی نبوده است. به‌هرحال اکنون باید کمیسیونی در فیفا تشکیل شود و در نهایت رأی دادگاه CAS را یا تأیید و یا رد کند.

۸ ۴  
آی اسپورت
2018-05-25 13:39:00
نظر دهید

۴ نظر
علی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۴:۱۱
همه را گذاشته ای سرکار نفوذی!
یکی یکی بازیکنان پرسپولیس را دیپورت می کنی تا قهرمانی فرمایشی فصل بعد اف سی کیسه طبیعی جلوه کند
۸
یه نفر
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۵:۳۲
احتمالن فیفا به مناسبت عید فطر میبخشه.امیدواری الکی ندین.
۶
حسین اهواز ی
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۶:۳۱
اط چه چیزی دفاع خوب کردید. از دروغی که گفته اید
۴
امید میم
جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۵
والله اینجا (سوئیس) ازین خبرها نیست که یک هفته به تاخیر بیافته یا بگن امروز اعلام می کنیم و بعد بگن فلان مدیرمون نیومده و برید هفته دیگه بیاید. همون چند روز پیش هم که خبر موافقت CAS با لغو محرومیت رو کار کردین شما و باقی رسانه ها؛ نه تو سایت CAS (به هیچکدوم از زبان های رسمی سوئیس) و نه هیچ جای دیگه ای خبری از حکم نبود. اول که اعلام کردند CAS موافقت کرده، حالا شده نشانه منفی وجود نداشته. نتیجه مدیریت احمق ها و بی سوادها بر منابع و ثروت مملکت همینه که این اقا انقدر از اومدن به سوئیس خوشحال بوده و انقدر بی سواد بوده که حتی تاریخ اعلام حکم رو هم متوجه نشده. تا پول مفت هست از جیب مردمء چرا که نه.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر