فهرست
گزارش روز : مهدی کیانی ؛ کاپیتان این فصل تراکتور
گزارش روز : مهدی کیانی ؛ کاپیتان این فصل تراکتور

گزارش روز : مهدی کیانی ؛ کاپیتان این فصل تراکتور

 آی اسپورت - تراکتور سازان لیگ برتر را بعد 8 سال بازگشت با کاپیتانی محمد نصرتی آغاز کردند ولی این بازیکن در نیم فصل راهی امارات شد تا بازوبند به مهدی ثابتی برسد و با آغاز فصل جدید که دومین فصل حضور تراکتور در لیگ برتر بوده است دوباره محمد نصرتی به تراکتور بازگشت تا دوباره بازوبند به محمد نصرتی برسد . در دو سال ابتدایی تراکتور مدعیان بازوبند زیادی نداشت و اگر بازیکنی هم ته دلش بازوبند را میخواست ، فراز کمالوند اجازه عرض اندام را به کسی نمی داد .

سال سوم لیگ برتری تراکتور فراز کمالوند جای خود را به امیر قلعه نویی داد و محمد نصرتی کاپیتان تراکتور نیز راهی پرسپولیس شد تا بار دیگر تراکتور سازان به فکر کاپیتان جدید باشد و  ولی کیانی بازوبند را نخواست تا زمزمه های کاپیتانی به صادقی تازه وارد به گوش برسد ولی واکنش هواداران به این موضوع باعث شد تا مرتضی اسدی در دومین سال حضور خود و به واسطه کاپیتانی در صبا ، کاپیتان تراکتور بشود .

در فصل جهارم ،  محمد نصرتی  به تراکتور بازگشت و در همان بدو ورود خود و قبل از آنکه قرارداد خود را به ثبت برساند دعوای کاپیتانی آغاز شد .محمد نصرتی انتظار داشت که اسدی بازوبند را به رسم احترام به برگرداند و ادعا داشت من در تراکتور کاپیتان اسدی بوده ام . ولی اسدی بازوبند را به او برنگرداند و در فصل بعد نیز آش همان بود و کاسه همان ؛ فصل پنجم که فرا رسیدعلی کریمی شماره 8 کاپیتان را بر تن کرد ولی بازوبند را برای اسدی باقی گذاشت .

اما امسال ... در این فصل تمام مدعیان تراکتور را ترک کردند تا بدون خون و خونریزی بازوبند کاپیتانی پرشور ها به مهدی کیانی برسد، اما او خیلی عشق بازوبند نیست و در جمع رفقا گفته است  : بازیکن بزرگ ( مثلا نکونام )  بیاورند تا تیم روبراه شود ، هم 6 را می دهم هم بازوبند را !

تا به اینجا کار مهدی کیانی کاپیتان تراکتور سازان است و شاید این معادلات با جواد  نکونام بر هم بخورد ...

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-13 20:00:41
نظر دهید

۳ نظر
تراختوچی
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۵۲
شمار شش و کاپیتان ما کیانی هست.

نکونام هم میتونه به تراختور بیاد و مثل یک سرباز در خدمت تراختور کبیر باشه.
KUPAL63
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۱۸
لایقترین شخص برای کابیتانی مبارک اقا مهدی
یاشاسین شانلی اذربایجان
aydin
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۸:۵۳
اگه نکونام یا هرکس دیگه هم بیاد کاپیتانی حقه مهدی کیانی هست
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر