فهرست
خاطرات خواندنی زیدان از فینال 2006: بوفون مرا می شناخت، باید چیپ می زدم
خاطرات خواندنی زیدان از فینال 2006: بوفون مرا می شناخت، باید چیپ می زدم

خاطرات خواندنی زیدان از فینال 2006: بوفون مرا می شناخت، باید چیپ می زدم

آی اسپورت - فینال جام جهانی 2006 آلمان یکی از کلاسیک ترین فینال های تاریخ جام های جهانی محسوب می شود. مسابقه ای که انواع اقسام اتفاقات عجیب و غریب در آن رخ داد.

از پنالتی چیپ دقایق نخست گرفته تا آن صحنه ی تاریخی ضربه ی سر زیدان به ماتراتزی. 8 سال پس از آن بازی و در آستانه ی فینال جام جهانی 2014 برزیل، زیدان خاطرات جالبی را بر زبان آورده است.

سرمربی تیم دوم رئال مادرید در همین زمینه به اکیپ گفت: \" اگر روزی من سرمربی باشم و بازیکنم حرکتی مانند آنچه من در فینال 2006 انجام دادم را مرتکب شود، قطعا از او حمایت خواهم کرد.

البته در ابتدا نا امید خواهم شد اما در ادامه علت را از او جویا می شوم و بازیکنم را مورد حمایت خود قرار می دهم. نباید در چنین لحظاتی بازیکن را تنها گذاشت.\"

بازیکن اسبق باشگاه یوونتوس در مورد ضربه ی چیپ پنالتی فینال 2006 نیز گفت: \" بوفون مرا به خوبی می شناخت. من 5 سال با او در یووه همبازی بودم و چاره ای نداشتم که حرکتی متفاوت انجام دهم.

در آن لحظه احساس کردم که این سبک ضربه به ما کمک خواهد کرد و از طرف دیگر با خودم می گفتم که هنوز 83 دقیقه وقت باقی مانده و در صورت از دست دادن ضربه، وقت برای جبران به اندازه ی کافی وجود خواهد داشت.\"

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-13 21:01:28
نظر دهید

۲ نظر
best in history
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۱۵
...love...
رضا
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۳، ۲۱:۲۹
رود بر زیزوی دوست داشتنی
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر