فهرست
کی روش، نگران تکرار تاریخ
کی روش، نگران تکرار تاریخ

کی روش، نگران تکرار تاریخ

آی اسپورت – نگرانی کارلوس کی روش برای جام جهانی فقط به خاطر آمادگی فوق العاده  کریس رونالدو و همچنین نتایج اخیر اسپانیا و مراکش نیست بلکه سرمربی تیم ملی نمی خواهد اتفاقات 4 سال گذشته تکرار شود. خبرآنلاین درباره این موضوع نوشته:" ایران در جام جهانی گذشته در بازی برابر نیجریه و آرژانتین نمایش قابل قبولی از خود به جای گذاشت اما در بازی برابر بوسنی تن به شکست 3-1 داد. کی روش این روزها نگران تکرار اتفاقات دیدار برابر بوسنی است. ملی پوشان در بازی برابر بوسنی از نظر بدنی کم آوردند و کی روش بعد از جام جهانی می گفت اگر برنامه آماده سازی تیم ملی را کامل پیاده می کرد، قطعا این اتفاق نمی افتاد. حالا او نگران است اگر برنامه اش بازهم پیاده نشود، این بار در بازی سوم که حیثیتی است، مقابل کریس و دوستان کم بیاورند."

۳ ۸  
آی اسپورت
2018-04-12 08:20:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
یه ایرانی
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۰۹:۰۵
برای نویسنده ناشناس

هر مربی میتواند نگران باشد که در اینگونه مسابقات توان بازیکنانش پایین نیاید
اما مربی ایران دردش فقط توان بدنی نیست ؛
به یکی از نکات حساسش اشاره کرده ای ؛ اینکه بازی با پرتغال برای این مربی حیثیتی هستش.
با کریس رونالدو رابطه خوبی نداره ؛ با خفت اخراجش کردن و چون همیشه کینه ای بوده میخواد ثابت کنه یه چیزی برا خوش هست.
اما نکته دوم مهمتره ؛ در بازی با بوسنی تنها توان بدنی نبود که کم آمد ؛ طبق روال این 7 سال تیم ملی ایران هیچ راهکار حمله ی درستی نداره ؛ چون بازیش بر اساس دفاع و فشرده کردن بازی و گرفتن امتیاز حداقل و اگر دری به تخته خورد با استفاده از هوش ذاتی مهاجمانش و نه تمرین مشخص یه گل الابختکی زده بشه .
در مقابل بوسنی ما به برد نیاز داشتیم پس از فاز دفاعی اومد بیرون ؛ نه شتر بود بار ببره و نه مرغ بود که بپره ؛ بازیکنها گیج و مستاصل از نوع تاکتیک و بازی ؛ 3 گل خوردیم .
ایمان
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۰:۲۱
کاری به این ندارم که دیشب بازی رئال- یوونتوس اون پنالتی درست بود یا نه. به این کار دارم که دقیقا قبل اون صحنه جنجالی پنالتی رونالدو از یار مستقیمش خیلی بیشتر پرید و همون ضربه سر توپو جلوی شش قدم دروازه انداخت.
کی روش واقعا راست میگه. امادگی برای جام جهانی شوخی نیست.
بگذریم. میزان پیشرفت یک ملت یا تمدن یا فرهنگ را تو خود مردم و کنش و واکنش و اظهارات اون مردم میتونیم پیدا کنیم. خاورمیانه (با پوزش از دوستان) در حال حاضر جزو عقب افتاده ترین و سطحی نگری ترین جامعه جهانی هست حالا اگر قبایل بدوی افریقایی و قبایل اقیانوس آرام را فاکتور بگیریم.
اینو تو همه چیز می تونید نگاه کنید. از اینکه من برترین اعتقاد دینی را دارم و بقیه کافرند بگیر تا جزییات.
جزییاتی مانند حمله به صفحه زایتسف والیبالیست ایتالیایی، مجری جام جهانی قبلی و....بگیر تا تو همین آی اسپورت دفاع کورکورانه از تیم باشگاهی مورد علاقه قرمز و آبی و جناح بندی علیه کی روش.
یک زمان آبی و هجمه بخاطر رحمتی علیه کی روش و یک زمان قرمز و هجمه بخاطر برانکو علیه کی روش. خصوصا قرمزها که شدیدترین حملات را داشتند و جالبه همین خواسته های کی روش را همین برانکو دردانه قرمزها برای جام جهانی 2006 داشت!!! ولی الان گویا فراموش کرده است.
حملات شدیدی که حتی تو همین آی اسپورت هم به راحتی میشه دید. فقط کافیه یکی از برانکو تعریف کنه حداقل 100 تایید در تایید متنش می خوره. کافیه یکی بد برانکو را بگه دست کم ده پاسخ دریافت می کنه.
من متاسفم از این رفتارها. این تعداد زیاد دلیل بر درستی اعتقاد شما نیست اگر تعداد زیاد صحت چیزی را نشان می داد پس کنفسیوس و بودایی ها از مسلمانان و مسیحیان جمعیت بیشتری دارند آیا عقاید اونها بخاطر تعداد بیشتر درسته؟ خیر
چون جمعیت بودایی بیشتره دلیل بر درستی اعتقاد انها نیست
کمی با خودمان خلوت کنیم رفتارهایی که پر از تعصب آلوده به باشگاه مان هست آن قدر دردناک هست که تو همین آی اسپورت به کرات خوانده ام دیدم هوادار قرمز و هم هوادار آبی بعضی از آنها پا را فراتر از حد گذاشته اند و منافع باشگاه شان را بر منافع تیم ملی کشورشان ارجح تر می دانند!!! هیچ جای دنیا و حتی جهان سوم این طور نیست. ما دیگه رسما جهان چهارمی شدیم!!!
کلام آخر. ایدئولوژی داعش فقط تو جنگ و داخل عراق و سوریه نیست همین افکار متعصبانه خودش یک ایدئولوژی داعشی هست
۴ ۲
یه ایرانی
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۲:۲۱
جناب ایمان

نوشته شما متین و شایسته ؛ همه میدانند که در جهان دو بازیکن نخبه وجود دارد " لیونل مسی " و " کریس رونالدو " با کمی فاصله " نیمار " کمی پاینتر " کاوانی " " دیبالا " "پوگبا" و .................
عزیز دل برادر آیا چون انیشتین یک نابغه بوده ؛ بقیه هم باید انیشتین بشوند و اگر نشوند دانشمند نیستند ؟؟
چرا ما برای مقایسه و آمادگی بدنی فقط " کریس رونالدو " را مثال میزنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اصلا گیرم که باید توان بدنی بازیکنان به اندازه " کریس رونالدو " بشود . استعداد را چه کنیم ؟؟؟؟؟
علم میگوید با تمرین و تلاش میشود هر کاری کرد ؛ این را من کاملا قبول دارم ؛ شاید نتوانید 20 یا 19 بگیرید اما 17 حتما میشود گرفت .
سئوال این است که آیا میشود 40 روز مانده به کنکور شروع به درس خواندن کرد ؟ و انتظار رتبه بالا داشت ؟
7 سال ایشان مربی تیم ملی بوده ؛ دقیقا دستاوردش چی بوده ؟؟
صعود به جام جهانی ؟؟؟ اونم با اون سبک و سیاق بردهای ناپلئونی در آسیا ؟؟؟
چرا در این مدت برنامه ای برای توان بدنی بازیکنان نداشته ؟ ما بقول شما خاورمیانه ای هستیم و سطحی ؛ ایشون که چشم آبی هستش و عمیق ؛ اونم نمیدونست ؟؟ همه دیگر حداقل این را میدانند در آلمان بخصوص در سال مانده به مسابقات تمرینات باشگاهی با همانگی تیم ملی صورت میگیرد و اگر قرار است بازیکنی در پست خاصی بازی کند حتما در طول مسابقات لیگ در آن پست به میدان فرستاده میشود تا آبدیده شود .
ایشان که خود را در سطح گواردیولا میداند و مربیان لیگ را در حدی نمیداند جلسه بگذارد .
حالا میآید برای کنکور بشیند درس بخواند و طبیعتا عده ای کاسه داغتر از آش ؛ وا فریادا سر میدهند که امکانات نیست و ...
این 7 سال چرا این ایراد را برطرف نکرد ؟ چرا نخواست با مربیان لیگ تعامل داشته باشد ؟
پرسپولیس واقعی
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۱۵
جناب ایرانی
کی روش کی گفته باید به سطح رونالدو برسیم!؟
شما بگو کمترین بازیکن مراکش ، ما در حد اون هم نیستیم و نمی رسیم!
اما در این هفت سال ؛
اصلا این چه منطقیه که در طول هفت سال چرا فکری نکرد ، منظور شما این نیست که سرمربی یک تیم ملی هفت سال یک بازیکن را تمرین دهد تا آماده نگهدارد!

مگر یک مربی تیم ملی می تواند بازیکن را در طول هفت سال آماده نگه دارد ؟
چگونه !
مگر یک مربی تیم ملی تمرینات روزمره ی بازیکن در باشگاه را کنترل میکند؟
ببین آقاجان !
چهل روز خیلی کارها می شود کرد ، بعنوان تیم ایران خیلی کارها می شود کرد ،
آمادگی جسمی و روحی روانی را می شود ارتقاء داد ،
و به کمترین بازیکن مراکش هم نمی رسیم ولی می شود یه کم بهتر شد.

به کمترین بازیکن مراکش هم نمی رسیم چون در طول سال و همیشه روش استاندارد تمرینی نداریم.
شما تیم پرسپولیس یا استقلال را ببین ،
با بهترین مربیان فعلی حاضر در ایران ، سطح آنها باز هم به بازیکن درجه سه دنیا که تو تیمهای عربی هستند نمی رسه!
حالا دیگر بقیه ی بازیکنان تیمهای دیگر بماند.

آلمان و فرانسه یا حتی مراکش و تونس ، بازیکنانشان در طول سال در باشگاه استاندارد تمرین میکنند با عالی ترین امکانات و گروه فنی ، وقتی به تیم ملی شان می روند فقط از لحاظ هماهنگی با سایر هم تیمی ها تمرین میکنند وگرنه از لحاظ بدنی مشکلی ندارند.
ما پنجاه سال دیگه هم با این امکانات و گروه فنی و طرز تفکر لیگ داخلی مون به تونس و مراکش هم نمی رسیم تا چه رسد رونالدو
ولی نباید بایستیم تا آبروی ما برود تا عربستان و کره شمالی شویم ، شاید کاستاریکا شدیم البته ،
شاید رونالدو خسته به جام جهانی بیایدو شاید پرتغال قبل از ما صعودش قطعی شده باشد واصلا جلوی ما جزو یازده بازیکن داخل زمین هم نباشد.
ما باید کار خودمان بکنیم.
ایمان
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۶:۵۸
جناب یه ایرانی
حقیقتا مانده ام از این همه کینه و عداوت با کی روش!
جسارتا گفتید (آیا چون انیشتین یک نابغه بوده ؛ بقیه هم باید انیشتین بشوند و اگر نشوند دانشمند نیستند ؟؟) خوب که چی؟ این چه ربطی به نوشته من داشت؟! نابغه بوده یا نبوده خوب چه ربطی داشت؟

من حقیقتا در شگفتم فرمودید (چرا ما برای مقایسه و آمادگی بدنی فقط " کریس رونالدو " را مثال میزنیم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟) این از ان حرفها بود. از چه کسی مثال بزنم؟ یا کلا خبر نداری عزیز دل برادر ما با پرتغال و رونالدو همگروه شده ایم یا اینکه عداوت با کی روش باعث شده فراموش کنید با پرتغال همگروه هستیم. ما باید به سه تیم گروه خودمان بپردازیم نه مثلا به سوارز که تو گروه ما نیست و هر فرد دیگری.
از همه عجیب تر بقیه متن شماست
یک پیشنهاد دارم عین متن خودتان را درباره عملکرد برانکو از شما می پرسم ببینم چه جوابی دارید سپس همه این متن کنکور و تعامل با لیگ و نمره 17 و 20 و این 7 سال را خواهم گفت
سوال؟
علم میگوید با تمرین و تلاش میشود هر کاری کرد ؛ این را من کاملا قبول دارم ؛ شاید نتوانید 20 یا 19 بگیرید اما 17 حتما میشود گرفت .
سئوال این است که چرا با همین 17 جناب برانکو نتوانست از پس انگولا برآید؟
4 سال ایشان مربی تیم ملی بوده ؛ دقیقا دستاوردش چی بوده ؟؟

چرا در این مدت برنامه ای برای توان بدنی بازیکنان نداشته ؟ ما تو نیمه دوم بازی با مکزیک از نفس بریدیم.
ایشان که خود را در سطح بهترین مربی و پروفسور جهان می داند حتی مدعی هست از همه بیشتر می فهمد چرا مربی تیم ملی کشور خودش نشد؟ فقط دوره ای دستیار بلازوویچ بود. چرا با این همه حجم اطلاعات که دارد. دوست عزیز منبع خبر ان هست که مدعی شد در فوتبال خیلی می داند پس چرا تو اروپا بجز کشور خودش مربی گری نکرده هست؟
عزیزم ایشون و شفر شق القمر نکرده اند. مربیان ما بی سوادند و این دو با اندک دانش خود در داخل لیگ ایران جولان می دهند.
همین برانکو نزدیک بود ما را در مقدماتی مرحله اول جام جهانی 2016 حذف بکند. آیا داستان عزیزی و هاشمیان را به یاد دارید؟ با کش و قوس و داد و بیداد و دادکان قضیه جمع شد و با زجر کشی قطر را بردیم به مرحله بعد رفتیم. نزدیک حذف شدن بودیم.
جناب ما در مرحله دوم با ژاپن کره شمالی و بحرین همگروه بودیم. آن گروه به زعم شما از دشوارترین گروه هایی بوده که برانکو باعث صعود شده است؟
جناب پرتاب بطری اب جلوی میلیون ها بیننده جام جهانی در دنیا داستانش چی بود؟ جناب کاپیتان تیم باندی بوجود اورده بود که لیت بارسکی در زمان بازی ایران مکزیک به شبکه ZDF گفتند گویا ایشان امده اند تو پارک نورنبرگ قدم بزنند
جناب شاهکار برانکو خیلی هست فقط دو مثال میزنم جواب من را بدهید؟ ما 12 بازی تاکنون در جام جهانی انجام داده ایم ضعیف ترین انها انگولا بود اما به همین تیم هم داشتیم می باختیم دانش برانکو کجا بود؟
جناب حتی با احتساب همین دوره می گویم هیچ دوره ای ما مثل 2006 تیمی نداشتیم که چند تا از بازیکنانش در تیم های معتبر اروپایی توپ می زدند نه مثل تیم 2018 که در تیم هایی توپ می زنند که معروف ترینش الکمار شاید باشه و یا المپیاکوس. دوره برانکو خان ما هاشمیان عزیزی دایی مهدوی کیا کریمی و... میدونید چند بازی ملی و در کدام تیم های اروپایی بازی می کردند؟ پس برانکو چه کرد؟ چرا به دستاورد ایشان گیر نمی دهید؟
جناب فقط یک مقایسه!
برانکو بعد جام جهانی به ایران نیامد و حتی مالیاتش را هم نداد. در بازگشت قابل توجه شما مالیات را به دوش باشگاه فلک زده و بدهکار پرسپولیس و طاهری انداخت. اما کی روش 7 سال داره حرص می خوره که زمین چمن می خواهم. که مرکز پزشکی می خواهم. که یک ساختمان مجهز با تجهیزات پیشرفته و...........
دوست عزیز برو سرچ کن کی روش 2010 وارد ایران شد جوان 20 ساله نبود اما با وجود سن بالا خیلی جوان بود اما اینجا بعد 7-8 سال شکسته شده. شنیده ام کنیر دارد
اصلا آقا شما راست می گویید ما به امیر کبیر هم رحم نکردیم بعد مرگش تازه فهمیدیم شما هم عجالتا اندکی صبر کنید. نهایت نهایت زمستان 1398 و جام ملتهای اسیا و بعد.................. من و شماییم و ببینیم فوتبال ملی را
۱ ۲
روستایی
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۲۶
برانکو پیش از سرمربیگری بعنوان کمک بلاژویج دو سال با تیم ملی بوده ، یعنی سر جمع شش سال با تیم ملی ما بوده ، چون زمان بلاژهم میگن مغز متفکر تیم بود ،
پس برانکو هم خلاف نظر بعضیها به اندازه ی کی روش وقت داشته قریب شش سال ،

برانکو به ایران مدیون است ، چون تنها بعنوان سرمربی و نفر اول ، با ایران ، نیمکت جام جهانی را تجربه کرده و قبل و بعد از آن هرگز موفق به نشستن روی آن نیمکت بعنوان سرمربی نشده !
اونهایی که سابقه و کارنامه ی کی روش در تیمهای دیگر را بر سر هوادارانش می کوبند کاش جواب دهند سابقه و کارنامه ی برانکو در بیرون از ایران چه بوده!
برانکو کمک مربی کرواسی بوده و سر مربی ایران ، اما برانکو سرمربی پرتغال و افریقای جنوبی بوده ،
بی خیال نتایج ، برانکو حتی گزینه هم نبوده ؟
۱
روستایی
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۲۱:۳۱
در خط ماقبل آخر منظور من کی روش بوده
اما کی روش سرمربی پرتغال و افریقای جنوبی بوده
ایمان
پنجشنبه ۲۳ فروردین ۱۳۹۷، ۱۷:۰۲
پوزش اشتباه تایپی
شنیده ام کی روش کنسر دارد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر