فهرست
گردوخاک علیمنصور/ فقط فتح‌الله‌زاده
گردوخاک علیمنصور/ فقط فتح‌الله‌زاده

گردوخاک علیمنصور/ فقط فتح‌الله‌زاده

آی‌اسپورت- تنش بین سرمربی حال حاضر استقلال و مدیرعامل سابق این تیم بالا گرفته است. منصوریان که گفته بود بعد از بازی با پیکان جواب فتح‌الله‌زاده را خواهد داد، از حالا با دیگر مدیران سابق آبی‌پوشان تهرانی تماس گرفته و پیشاپیش از آن‌ها معذرت‌خواهی کرده است. منصوریان در تماس با اولیایی، قریب و واعظ آشتیانی به آن‌ها اطلاع داده که طرف صحبتش در مصاحبه روز شنبه فقط علی فتح‌الله‌زاده است و بس. او درباره افشارزاده هم همین تصمیم را داشته است که گویا موفق به صحبت با مدیرعامل ابتدای فصل استقلال نشده.

تنش‌ها بین منصوریان و فتح‌الله‌زاده از جایی بالا گرفت که سرمربی آبی‌ها مدیران گذشته استقلال را مسبب محرومیت نقل و انتقالاتی این تیم معرفی کرد؛ اما فتح‌الله‌زاده خیلی زود به این موضع واکنش نشان داد و از منصوریان خواست به کار مربی‌گری خودش بپردازد و با موفقیت در مربی‌گری بزرگ‌تر شود. با توجه به ارتباط خوب فتح‌الله‌زاده با فرهاد مجیدی که به نوعی آلترناتیو وطنی منصوریان است و البته تنش‌های قبلی بین منصوریان و فتح‌الله‌زاده، این اتفاقات قابل پیش‌بینی بود. حالا منصوریان با توپ پر به سراغ مدیرعامل اسبق آمده و باید منتظر ماند و دید سرمربی امروز آبی‌ها چه واکنشی نسبت به حرف‌های فتح‌الله‌زاده خواهد داشت.

۱۳ ۴  
آی اسپورت
2017-01-26 22:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
ایمون زاید10103
پنجشنبه ۷ بهمن ۱۳۹۵، ۲۲:۵۷
فرافکنی بسه منصوریان پدر استقلالو تماشاچیه بدبختو دراوردی.
آدم باید خیلی پررو باشه که بازم بخواد ادامه بده اینا اسمش تلاشو مبارزه نیس اسمش خودخواهی و نفهمی و نامردیه در حق اون تماشاچی که خون دل میخوره تو نیشتو وا میکنی و برا این و اون شاخ وشونه میکشی
۸
واقع بين
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۰:۱۱
رفتار منصوريان بيشتر به خلافكارهاي سر محله هاي قديميه كه ميخوان پاچه يه نفر رو بگيرن ...مرد حسابي يكي دو روز صبر ميكردي حاشيه سازي نميكردي ...ببين نتيجه بازيت با پيكان چي ميشه بعد بيا هر چي دلت ميخواد مصاحبه كن ..!!!! به نظرت اگه تيم در بازي با پيكان نتيجه نگيره كسي ديگه اصلا به حرفات گوش ميده كه تو بخواي مصاحبه كني ؟؟!!!!اصلا ببين بعد از اين بازي هواداراي استقلال محلي از اعراب برات قايل هستند كه تو بخواي تقصيرها رو بندازي گردن مديرعامل اسبق اسبق !!!!!!
!!
محسن
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۲:۳۶
انقد تو چاپلوسی آینده نگره که پیشاپیش از تمام مدیرای دیگه بجز فتل عذرخواهی کرده
۷
shahab.ir
جمعه ۸ بهمن ۱۳۹۵، ۰۹:۳۹
بدبخت هرچی استقلال داره از مدیریت فتل آون نبود که هیچی نبودی
یاد حمید استیلی پرسپولیس فقط فقط با علی منصور زنده میشه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر