فهرست
واکنش های جهانی به توپ طلای مسی : یک توپ طلای بیهوده!
واکنش های جهانی به توپ طلای مسی : یک توپ طلای بیهوده!

واکنش های جهانی به توپ طلای مسی : یک توپ طلای بیهوده!

آی اسپورت - واکنش ها به توپ طلای مسی در صفخات اجتماعی و وبسایت های معروف بسیار گسترده بوده.

مسی که 4 گل در مرحله گروهی به ثمر رساند و در مراحل حذفی و فینال هیچ موفقیتی در امر گلزنی نداشت، امشب به عنوان بهترین بازیکن جام برگزیده شد.

به عقیده عموم، مسی با وجود بازنده بودن، تنها از لحاظ فیفا بهترین بازیکن جام بود.

مروری می کنیم به مهمترین واکنش ها نسبت به توپ طلای جام جهانی : 

گاتزتا دلو اسپورت ایتالیا

جام جهانی مسی با 4 گل در مرحله گروهی به پایان رسید. فرق او با مارادونای 86 در خیلی چیز هاست. مارادونا هم آرژانتین را قهرمان کرد و هم گل هایی که به ثمر رساند در مراحل حساس و تعیین کننده بود.در مقابل انگلیس و بلژیک.

مسی از مرحله گروهی به بعد هیچ گلی به ثمر نرساند. آخرین ضربه او به توپ در جام جهانی نیز یک فاجعه بود. اما فیفا در نهایت جایزه بهترین بازیکن جام را به او داد. با این وجود واقعیت این است که این جام هم جام مسی نبود


 گلوبو اسپورت برزیل

واکنش ها در صفحات اجتماعی به انتخاب مسی بسیار زیاد بوده و همه این انتخاب فیفا را نکوهش کرده اند. رود گولیت نوشته : \" توپ طلا به مسی؟ باور نمی کنم \"  میگل اررا مربی مکزیک نیز در توئیترش نوشته : \" یک توپ طلای بیهوده \"

OLE آرژانتین

به مسی توپ طلای جام را دادند . خود مسی هم می داند که شایسته این عنوان نبود. البته او هنگام دریافت جایزه عصبی و بی میل بود چرا که در شوک شکست از آلمان قرارداشت. ولی واقعا ماسچرانو شایسته تر از مسی نبود ؟


  ۱۷  
آی اسپورت
2014-07-14 04:10:25
نظر دهید

۱۷ نظر
alireza
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۴:۳۴
مولر و رودریگز که بیشتر از مسی گل و پاس گل دادن چرا انتخاب نشدن؟؟
طاهااا
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۵:۰۷
انتخاب ناعادلانه ای بود. بازیکنای خیلی زیادی بودند که تو این جام بهتر از مسی بازی کردند. همون طور که آرژانتین لیاقت رسیدن به فینال رو نداشت، مسی هم لیاقت این جایزه رو نداشت!
-
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۵:۵۴
فیفا ذره ای عدالت تو وجودش نیست
علیرضا
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۱۲
جواب ساده هست.اسپانسر فیفا کیه؟؟؟آدیداس.چه تیمهائی با آدیداس قرارداد دارند؟؟آلمان و آرژانتین.به همین سادگیه جوابش!!وگرنه چرا جایزه بهترین بازیکن جام به آرین روبن نرسید.فقط چون با نایکی قرارداد داره؟؟
-
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۲۱
ارژانتین واقعا به لطف مسی تا این مرحله بالا امد والا تو همون مرحله ی حذفی حذف می شد پس اره حقش بود توپ صلا رو برنده شه
بهنام
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۲۷
خندم میگیره ی عده بازیکنایی مثل رودریگز و کروس رو شایسته این عنوان میدونن

گل های رودریگز که ارزش خندیدنم نداره بجز یکیش کروسم که فقط جلوی برزیل خوب بازی کرد که تو اون بازی فلینی هم ستاره میشد !!!!!!

از بین مولر و مسی باید انتخاب میشد که انتخابم شد

از لحاظ آمارم مسی بیشترین تاثیرگذاری رو تو آرژانتین داشته همه چی که گل زدن نیست
ارد
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۰۹:۳۲
به نظرم اگه مسی رو از تیم ارژانتین می گرفتیم این تیم از گروهش بالا نمیومد چه برسه رسیدن به فینال، همینکه یک تنه تیم رو به این مقام رسوند دلیل خوبی واسه این انتخاب میتونه باشه
مسعود
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۱۸
یک آدم ساده هم میتونست بفهمه که مسی اصلا حقش نبود ولی خوب فیفا خواست دلش رو بدست بیاره
خراب مورینیو
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۲۹
برای من یکی توی این دنیا اصلا عجیب نیست این کار فیفا ....... در حد اینکه بهم بگین مارادونا سالطان تکرار نشدنی دنیاس برام عادیه !!!!
میلاد
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۴۸
این مسی کی عادلانه جام گرفته که این بار دومش باشه ؟!؟! این جریانو باید از بلاتر و مدیرعامل ادیداس پرسید که برای راضی نگه داشتن مسی از ادیداس و سود تبلیغاتی بیشتر مسی رو انتخاب کردن .
امیر
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۰:۵۳
واقعاً این جاودانی هم عجب آدمی ها
reza
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۰۴
حالا هی بیا بگو فیفا بازم پارتی بازی کرد کی باورش میشه؟؟ب خدا میشه بیستا بازیکن نام برد خیلی بهتر از مسی بودن تو جام!فقط فیفا ب این خاطر که مسی ددیگه دیگه..!!دادن بهش.چ وضعشه؟؟حتی خود آرژانتینیام قبول ندارن ک مسی شایسته این جایزه بود!!
بهرام / زنده باد آرژانتین و مسی
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۲۱
طاها بهتره تو کلا ساکت شی . ارژانتین با شایستگی اومد . این المان بود که داورا بهش لطف کردن تا اینجا اوردنش بالا . توی فینال هم که همه دیدن چطور پنالتی مسلم رو برای ارژانتین نگرفت داور . این قهرمانی المان شرم اوره ... دقیقا مثل جام نود که داورا یه پنالتی رو به المان هدیه دادن تا ارژانتین رو ببره . البته تو بچه ای . سنت به این حرفها قد نمیده ...
-
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۰۶
مساله فقط اسپانسر هست و بس
بهزاد
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۰۹
به کوری چشم طاها و همفکراش هم آرژانتین با شایستگی رسید فینال و هم مسی بهترین بازیکن شد . آلمان شانس آورد که یکی از 5 تا تک به تک آرژانتین گل نشد
احمد شکری
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۱۳
با سلام و احترام .... بهتر نیست یه نگاهی هم به نیمه پر لیوان بندازیم.. چون به نظر من آرژانتین اگه مسی رو نداشت فرقی با کاستاریکا نداشت
morteza Man UTD
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۲۷
OLE که فکر میکنه حتما باید توپ طلا رو به آرژانتینی ها میدادن !
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر