فهرست
مارادونا: مسی لیاقت توپ طلا را نداشت
مارادونا: مسی لیاقت توپ طلا را نداشت

مارادونا: مسی لیاقت توپ طلا را نداشت

آی اسپورت - در اینکه انتقادات زیادی به توپ طلای لیونل مسی می شود، شکی وجود ندارد اما اینکه دیگو مارادونا بخواهد در این رابطه اظهار نظر منفی انجام دهد، جای تامل بسیاری دارد.

اسطوره ی ابدی فوتبال آرژانتین در اظهار نظری جنجالی با قاطعیت تاکید کرد که کاپیتان فعلی این کشور لیاقت بردن توپ طلای جام جهانی را نداشته است: \" این درست نیست که فردی جایزه ای را برنده شود که لیاقتش را ندارد و تنها به علت مسائل تبلیغاتی به آن دست پیدا کند.

برای کشورم واقعا متاسفم.گل ماریو گوتزه حقیقتا قلب های همه ی ما را به درد آورد. غم عظیمی را در قلب خودم پس از این شکست احساس می کنم.

اعتقاد دارم که آرژانتین دست کم این شایستگی را داشت تا شانس های خودش را در ضربات پنالتی امتحان کند، اما فوتبال باز هم روی بی رحمش را به ما نشان داد.\" 

  ۱۳  
آی اسپورت
2014-07-14 12:59:47
نظر دهید

۱۳ نظر
بهزاد
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۱۶
برو بابا . داره به مسی حسودی میکنه . مسی بهترین بازیکن تاریخه .
سرالکس
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۳۷
این یارو مارادونا مریضه و عقده ای.یه الکلی معتاد بی جنبه که هیچی از منطق نمی دونه
امیرحسین
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۴۱
چطور کارلوس کی روش هموطن کریس رونالدو،به جای رأی دادن به رونالدو به مسی رأی میده،حاشیه سازی نیست و جای تأمل نداره،و صد در صد کارشناسیه-ولی نظر مارادونا میشه حاشیه سازی و جای تأمل،
خوشتون بیاد یا نیاد،توپ طلا حق مسی نبود،فقط کافیه کلاهتون رو قاضی کنید و دست از حب و بغض شخصی بردارید تا شما هم به این نتیجه برسید
امیر
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۵۱
مارادونا یه دونه باشه..خیلی صادقانه حرفشو زده..مثل کارشناسای داخلی الکی و از روی تعصب حرف نزده..حرف حق رو زده..مسی هیچوقت نمیتونه به مارادونا که تنهایی جام میگرفت برسه.
شهین
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۰۳
اولا اگر لطف کنید نظرات همه را منعکس کنید چون مورد بوده که انعکاس ندادید وراجع آقای مارادونا ایشان خیلی زیادی اظهار نظر میکنه و درثانی این از اولم به مسی حسادت میکرد و ظاهری. نشون میداد که طرفدار مسیه و نمیخواست با بود مسی. آرژانتین قهرمان بشه و مسی اسطوره مردم آرژنتین بشه وداره از حسادت این حرف رو زده وگرنه اکر پله و نیمار بهترین میشد اینحرفو راجع به هموطنش میزد ایشون واقعا مواد عقلشو خورده
-
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۰۶
تو رو خدا ببین تیتر و متن خبر آی اسپورت در این مورد رو با تیتر و خبر سایت ورزش سه ... آدم حیرون می مونه چرا این همه تفاوت؟؟
-
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۳۲
مولر:من مستحق بهترین بازیکن جام نبودم تنها کسى که مستحق باشد مسى است،من با هم تیمیام بازى کردم و به کمک انها گل بثمر میرساندم اما مسى از همان روز اول بهترین بود،وقتى من تواناییهایش را داشتم ان وقت بیایید و بگویید تو مستحق بودى ،الان حتى بهش نزدیک هم نیستم اون بهترین بود و بهترین باقى خواهد ماند،من بابت او خیلى متاسف هستم و امیدوارم این باخت تاثیر منفى روى او نگذارد چون دیگر شاهد زیبایى فوتبال نخواهیم بود مسى الگوى همیشگى من است،گواردیولا همیشه در تمرینات از مسى و داستنهایش برامون حرف میزد من در این جام فهمیدم که چرا اینقدر ازش تعریف میکرد خیلى ساده بگم مسى بد شانس بود او بهترین است.
مسعود
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۴۵
مارادونا که همونش هست فهمید اونوقت فیفا .......,,,,?????????
پویا لوس بلانکوس
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۱۱
ای خدا از دهنت بشنوه...واقعا که این فیفا پارتی بازییهه.با این اوضاع امسال بدون شک توپ طلا رو مسی می بره.توپ طلا باید به مولر می رسید
مفسّر شوت
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۴:۳۶
ناراحت نباش، یه وافور طلا هم به تو قراره بدن بزرگوار.
خراب مورینیو
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۰۱
اینجا دقیقا تفر واقعی سلطان رو از نماینده محبوب فیفا شاهد هستیم !!!!!!!!! مرسی سلطان ابدی تاریخ .... دشمن ابدی فیفا !!!!!!!! اصلا به نظرم دشمنی با فیفا باعث محبوبیت میشه و علاقه بهش باعث نابودیش .... مثل پله که تبدیل شده به مجسمه فیفا !
-
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۰۷
این دیونه اینقد خوشحال شد ارژانتین قهرمان نشد از بزرگی مسی می ترسید پای لنگ آرژانتین هم داماد همین آقا بود با پالاسیوی احمق
باتی گل
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۰۸
آلمان ها بیشتر از اینکه بازیکنی به عنوان بهترین داشته باشن بهترین تیم بودند اما مسی تقریبا یه تنه تیمشو بالا آورد. دفاع آرژانتین هرچقدر هم خوب کار کرده باشه گل های 3 امتیازی و پاس گل مسی بوده که بردو رقم زده. شاید روبن استحقاق بیشتری داشت اما مولر و امثالهم نه!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر