فهرست
گزارش مارکا؛ جانشینان مسی و رونالدو
گزارش مارکا؛ جانشینان مسی و رونالدو

گزارش مارکا؛ جانشینان مسی و رونالدو

آی اسپورت – مدت‌هاست که لیونل مسی و کریستیانو رونالدو بهترین بازیکنان دنیا هستند و توپ طلا را از آن خود می‌کنند اما چه کسی می‌تواند سلطه این دو نفر را بشکند؟ وسلی اسنایدر در سال ۲۰۱۰ و آنتوان گریزمان در سال ۲۰۱۶ به توپ طلا نزدیک شدند اما نتوانستند آن را فتح کنند اما با توجه به اینکه از دوران بازی این دو بازیکن سال‌های زیادی نمانده، به‌زودی یک بازیکن دیگر توپ طلا را خواهد گرفت اما او چه کسی است؟ روزنامه مارکا در این زمینه نظر کارشناسان خود را پرسیده است.

خایمه رینکون: نیمار

اگر کسی بتواند سلطه این دو را پایان بخشد، او نیمار است. او در سال جام جهانی در پاری سن‌ژرمن درخشش بسیاری داشته است و بازیکنانی هم اطرافش هستند که به او کمک می‌کنند فاتح لیگ قهرمانان شود. اگر او بتواند در سطح تیمی هم موفق باشد، کمتر کسی هست که بتواند با او رقابت کند.

دلفین ملرو: امباپه

از همین حالا هم می‌توان تصویر او را روی توپ طلا دید. او جوان است ولی استعداد کافی دارد که توپ طلا را ببرد. در حال حاضر بسیاری می‌گویند که امباپه، تیری آنری بعدی است.

روبن خیمنس: ایسکو

ایسکو دیگر منتظر فرصت برای درخشش نیست. او در حال حاضر خلاق‌ترین بازیکن رئال مادرید است و شایسته جایگاهی است که در این تیم به دست آورده است. او در جام‌جهانی هم اهمیت بسیاری در تیم جولن لوپتگی خواهد داشت و اگر بتواند تیمش را به موفقیت برساند، احتمالا می‌تواند انحصار رونالدو و مسی را بشکند و البته توپ طلا را هم در لالیگا نگه دارد.

جان پرادا: آزار

ادن آزار ۲۶ ساله توانسته بهترین بازیکن لیگ یک فرانسه و بهترین بازیکن لیگ برتر شود. این نشان می‌دهد که او چه استعداد رویایی‌ دارد. او حالا آماده آن است که با بازیکنان برتر جهان رقابت کند. این بازیکن بلژیکی در لیگی که بسیار فیزیکی است و تیمی که قدرت تهاجمی او را محدود می‌کند، توانسته خود را نشان دهد.

 

ایران ورزشی

۵ ۱  
آی اسپورت
2017-12-11 11:45:00
نظر دهید

۱ نظر
کوهیار
دوشنبه ۲۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۲:۰۶
محسن ربیع خار .. این بازیکن سی و چند ساله و آینده دار که با پارتی محض و چرب کردن سیبیل خالیفسور دلالویچ فیکس پرسپولیسه و تا انتقادی ازش میشه کیسه کشا میان بجای طرفدارای سرورشون ازش حمایت میکنن.... بازیکنی با تکنیک صفر ... دربیل صفر ...شوت صفر ... سرزنی صفر .. بازیخوانی صفر..پاس به جلو صفر...بازیخوانی صفر.. سرعت صفر و فقط و فقط بلده هرز بدوه تو زمین و جلو دست و پای کمال و مسلمانو بگیره و بازیکن حریفو اسکورت کنه
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر