فهرست
محمود فکری:همه ما می خواهیم آندو بماند
محمود فکری:همه ما می خواهیم آندو بماند

محمود فکری:همه ما می خواهیم آندو بماند

آی‌اسپورت‌ ـ مربی تیم فوتبال استقلال تمرینات بازیکنان این تیم را با انگیزه توصیف  می کند.

به گزارش آی اسپورت ، محمودفکری  در خصوص آخرین شرایط استقلال در اردوی ترکیه می‌ گوید: همه بازیکنان با انگیزه تمرین می کنند و فکر می کنم این اردو یکی از بهترین اردوهایی بود که در چند سال اخیر استقلال برگزار کرده بود. صبح و عصر در حال تمرین هستیم تا خود را برای مسابقات لیگ برتر آماده کنیم.

وی ادامه داد: با بازی که مقابل بورسااسپور انجام دادیم به آینده تیم امیدوار شدیم. بازیکنان در این دیدار بسیار خوب ظاهر شدند. درست است ما در این مسابقه نتیجه را واگذار کردیم اما به هدفی که در بازی های تدارکاتی داشتیم، رسیدیم. بازیکنان در این دیدار هماهنگ بودند و این کادر فنی را امیدوار کرد.
مربی استقلال درباره تمدید قرارداد ملی پوشان این تیم خاطرنشان کرد: از این قضیه خیلی خوشحال هستیم زیرا حضور آنها در استقلال می تواند به ما کمک شایانی کند. آنها بازیکنان بزرگی هستند و خوشحال هستیم که سال جدید از وجودشان استفاده می کنیم.
فکری در خصوص آندو تیموریان تصریح کرد: ما خیلی دوست داریم آندو در استقلال بماند. او بازیکن باتجربه ای است که می تواند از تجربه اش برای کمک به استقلال استفاده کند. امیدواریم شرایطی فراهم شود که این بازیکن فصل آینده هم در خدمت استقلال باشد.
وی در پایان درباره قهرمانی آلمان در رقابت های جام جهانی 2014 گفت: فکر می کنم امسال در بین تیم های حاضر در جام جهانی حق آلمان بود که قهرمان شود. آنها بسیار هماهنگ بودند، حتی شما در بازی شب گذشته هم دیدید که بسیار باصلابت و بدون استرس در میدان حاضر شدند. این نشان می دهد روی این تیم کار شده است. امیدوارم آلمان برای تیم هایی که می خواهند در فوتبال دنیا پیشرفت کنند، الگو باشد.

     
آی اسپورت
2014-07-14 13:28:48
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر