فهرست
سخت ترین نبرد درون اردویی؛ نیلسون ـ سوشا جنگی که تمام  نمی‌ شود
سخت ترین نبرد درون اردویی؛ نیلسون ـ سوشا جنگی که تمام نمی‌ شود

سخت ترین نبرد درون اردویی؛ نیلسون ـ سوشا جنگی که تمام نمی‌ شود

آی‌اسپورت‌ ـ نیلسون کوریا و سوشا مکانی دو گلر نامدار پرسپولیس جاهای مهم عکس هایی هستند که هر روز از ترکیه به تهران مخابره می‌ شوند. 2 دروازه‌بان‌ اسمی که طبعا حضورشان در پرسپولیس بی حاشیه نخواهد بود. این دو با ادعای پیراهن شماره یک با پرسپولیس قرارداد بسته اند و دل در گروی این قول علی دایی گذاشتند که هر کس بهتر باشد در ترکیب حضور خواهد داشت. این قول اما بدون ضمانت اجرایی است و همه یادشان هست که سال گذشته علیرضا حقیقی با همین حرف ها به پرسپولیس آمد و در نهایت تاب ذخیره نشینی نیلسون را نیاورد و از این تیم جدا شد.
این احتمالی است که ا مسال هم ممکن است رخ بدهد اگرچه پرسپولیسی ها تجربه پارسال را دارند و حواسشان است که از آن سوراخ دوباره گزیده نشوند. امروز بهزاد غلامپور مربی دروازه‌بان‌ های پرسپولیس در گفت‌وگو با سایت باشگاه در این باره صحبت کرده و گفته است: هم سوشا و هم نیلسون می‌ دانند که باید با هم رقابت کنند و با علم به این موضوع به پرسپولیس آمده اند.

با این حال هر چقدر هم که اطمینان شفاهی بدهیم این دو دروازه‌بان‌ و شکل رابطه شان می‌ تواند کانون التهاب باشد، اگرچه علی دایی فعلا از تلاش هر دو گلر تیمش به هیجان آمده و تصور می‌ کنم این مسئله در نهایت به آمادگی نیلسون و سوشا منجر خواهد شد.
به نظر شما کدامیک از این دو دروازه‌بان‌ در این کورس شدید زودتر به خط پایان می‌ رسند؟ سوشای جوان و بلندقامت یا نیلسون باتجربه و محبوب؟

  ۲  
آی اسپورت
2014-07-14 14:16:05
نظر دهید
۲ نظر
MOHSEN.N
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۲
سوشا فوق العاده از حقیقی بهتر و اصلاً قابل مقایسه نیستن.اما به نظر من نیلسون سوشا رو نیمکت نشین می کنه.البته پرسپولیس در 3 جام درگیره و نوبت به سوشا هم میرسه
arman
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۸
شک نکن نیلسون
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر