فهرست
ملاقات در ترکیه؛ رحمتی و دایی به هم رسیدند
ملاقات در ترکیه؛ رحمتی و دایی به هم رسیدند

ملاقات در ترکیه؛ رحمتی و دایی به هم رسیدند

آی‌اسپورت‌ ـ مهدی رحمتی و علی دایی داستانی طولانی با هم دارند، داستانی که نه به دوران بازی این دو چهره جذاب فوتبال ایران زیرنظر برانکو که به یکی، دو سالی بعد از آن بازمی گردد.

زمانی که علی دایی سرمربی تیم‌ملی‌ فوتبال ایران شد و رحمتی را به عنوان دروازه شماره یک تیم‌ملی‌ برگزید. این یک نقطه اوج در زندگی حرفه ای رحمتی است، دروازه بانی که پس از آن با پیراهن شماره یک تیم‌ملی‌ طوری نمایش داد که هرگاه از تیم‌ملی‌ بیرون ماند عده ای هوادار و هواخواه برایش سر دادند و فریادشان سر به فلک کشید که مهدی باید باشد. در این شرایط رحمتی همواره وامدار علی دایی مانده است، مربی ای که جسارتش در انتخاب شماره یک تیم‌ملی‌ در آن دوره کمکی فوق العاده برای مهدی رحمتی بود. رحمتی که در آن دوره در مس کرمان بازی می‌کرد پس از آن به سپاهان و استقلال رفت و با وجود آنکه بارها و بارها حرف حضورش در پرسپولیس بود به این تیم نیامد.
رحمتی که سابقه پررنگ استقلالی دارد در نهایت امسال قید حضور در جمع آبی پوشان را زد و به پیکان رفت، جایی که می‌ تواند دور از هیاهو خود را دوباره بسازد و به جایگاه سابقش در فوتبال ایران بازگردد. علی دایی دیروز در حاشیه اردوی تیم پرسپولیس در ترکیه دیداری با رحمتی داشت و عکاس ها بلافاصله صحنه را شکار کردند، صحنه ای که می‌ بینید خوش و بش دو هم بازی سابق و البته یک مربی ـ شاگرد مشهور و محبوب است. 2بازیکنی که سال ها در اردوی تیم‌ملی‌ به هم پنالتی شرطی زده اند.

     
آی اسپورت
2014-07-14 14:23:26
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر