فهرست
تیم منتخب پرامتیازترین بازیکنان رده بندی کاسترول؛ مسی نیست!
تیم منتخب پرامتیازترین بازیکنان رده بندی کاسترول؛ مسی نیست!

تیم منتخب پرامتیازترین بازیکنان رده بندی کاسترول؛ مسی نیست!

آی‌اسپورت‌ ـ  فهرست کاسترول، رنگینکی است که براساس امتیاز بازیکنان در هر مسابقه تنظیم شده. این امتیازات حاصل بررسی دقیق عملکرد بازیکنان و خطاها و البته درخشش آنها در هر مسابقه است و معدل نمرات اعلام شده بازیکنان جام‌جهانی را از شماره یک تا آخرین نفر آرایش داده است. همانطور که قبلا هم نوشته ایم تونی کروس ستاره تیم‌ملی‌ آلمان بیشترین نمره را در این رده بندی کسب کرده است. اما فیفا امروز اسامی 11 بازیکن منتخب این رده بندی را بنا بر پست اعلام کرد. در این رده بندی مانوئل نویر دروازه‌بان‌ آلمان با معدل 9.27 به عنوان گلر منتخب انتخاب شده است. نویر مرد شماره 20 رده بندی کلی است.\"http://up.rossoneri.ir/privete/uploads/2a906437c61.png\"


در خط دفاع تیاگو سیلوا(9.56؛ نفر چهارم رده بندی)، استفن دیورژ(9.59؛ نفر ششم رده بندی)، داوید لوئیز (9.54؛ نفر هشتم رده بندی) و متس هوملس (9.56؛ نفر یازدهم رده بندی) کلی آرایش یافتند.

در خط هافبک تیم کاسترول تونی کروس (9.79؛ نفر اول رده بندی)، اسکار (9.63؛ نفر پنجم رده بندی)، خامس رودریگز(9.51؛ نفر نهم رده بندی) و وزلی اشنایدر (9.3؛ نفر هجدهم رده بندی) حضور دارند.

در خط حمله تیم منتخب کاسترول کریم بنزما و آرین روبن حضور دارند؛ بنزما با (9.74؛ نفر دوم رده بندی) و روبن با (9.7؛ نفر سوم).

 این رده بندی با رده بندی تیم منتخب جام‌جهانی متفاوت است؛ برایتان جالب نیست که مسی در تیم منتخب جام حضور ندارد ؟ 

 

     
آی اسپورت
2014-07-14 15:07:52
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر