فهرست
زرینچه : آندو ظاهرا در استقلال نمی ماند / انصاری فر بهترین سانتر فوروارد ایران است / مسی بهترین بازیکن جام نبود
زرینچه : آندو ظاهرا در استقلال نمی ماند / انصاری فر بهترین سانتر فوروارد ایران است / مسی بهترین بازیکن جام نبود

زرینچه : آندو ظاهرا در استقلال نمی ماند / انصاری فر بهترین سانتر فوروارد ایران است / مسی بهترین بازیکن جام نبود

آی‌اسپورت‌ ـ مربی تیم استقلال با مثبت ارزیابی کردن شرایط این تیم در اردوی ترکیه و در نظر داشتن آمادگی کلی تیم تا قبل از شروع لیگ را نزدیک به 90 درصد دانست.
به گزارش آی اسپورت ، جواد زرینچه درباره آخرین وضعیت تیم استقلال اظهار داشت: تمرینات بدنسازی ما از تهران شروع شده و به این منظور که در اردویی شبانه روزی تمام بازیکنان را در اختیار داشته باشیم به کشور ترکیه سفر کردیم. در کمپ فعلی تمرینات بدنسازی و هوازی را پشت سر می گذاریم و هدف این است تا در پایان تمرنیات ماقبل لیگ برتر اوج آمادگی بازیکنان را بین 80 تا 90 درصد بالا ببریم.
مربی آبی پوشان تهرانی با اشاره به برگزاری بازی های دوستانه استقلال توضیح داد: این مسابقات جهت شناخت بیشتر کادر فنی از بازیکنان و همچنین ایجاد هماهنگی بین آنها تدارک دیده شده است که به نظرم ما در بازی اول خیلی خوب به خواسته هایمان رسیدیم و کارهایی که در طول تمرینات از بازیکنان خواسته شده بود به نحو احسن برابر حریف ترکیه ای به اجرا گذاشته شد. قطعا این شرایط در بازی دوم ما برابر تیم الجزایری بهتر هم خواهد شد.
زرینچه اضافه شدن بازیکنان ملی پوش به استقلال را اتفاقی مثبت تلقی کرده و گفت: قطعا با حضور این سه بازیکن در جمع نفرات تیم شرایط برای کار کردن بهتر هم می شود. تیم ما تاکنون روند رو به رشدی را طی کرده و از اتفاقات خوب، عدم آسیب دیدگی بازیکنان است که امیدوارم این روند تا پایان اردوی ما ادامه داشته باشد.
مربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که با وجود هافبک های پرشمار آیا این تیم همچنان به حضور آندرانیک تیموریان نیاز دارد یا خیر، خاطرنشان کرد: آندرانیک بازیکن دوست داشتنی و ارزشمندی است اما باید به نظرات او هم احترام گذاشت. قطعا استقلال از ادامه حضور او استقبال می کرد اما ظاهرا او تصمیمات دیگری دارد که باید به همه آنها احترام گذاشت. در مجموع فکر می کنم استقلال همین حالا خط هافبک خیلی خوبی دارد .
زرینچه یادآور شد: حضور خسرو حیدری، امیرحسین صادقی و هاشم بیگ زاده در استقلال می تواند کمک بسیار زیادی برای تیم ما باشد. این سه از سرمایه های تیم استقلال هستند و قطعا در طول فصل ارزش های خود را نشان خواهند داد.
کاپیتان پیشین تیم استقلال درباره سطح کیفی بازیکنان جدید این تیم مانند امید ابراهیمی و مهدی کریمیان عنوان کرد: همه بازیکنانی که به استقلال پیوستند جزو خوب های تیم های قبلی شان بودند و قطعا می توانند برای این تیم مفید باشند.
وی در پاسخ به این سوال که آیا کریم انصاری فر در آستانه پیوستن به استقلال است توضیح داد: اطلاع دقیقی از این موضوع ندارم اما اگر بتوانیم این مهره ارزشمند را جذب کنیم شرایط بسیار خوبی در خط حمله مان خواهیم داشت. بی شک کریم انصاری فر بهترین سانترفوروارد حال حاضر ایران است که در تیم استقلال و بازی کنار خسرو حیدری می تواند باعث موفقیت او و تیم شود.
کاپیتان اسبق تیم ملی فوتبال ایران و عضو این تیم در جام جهانی 1998 فرانسه در پاسخ به این سوال کاپ که در جام جهانی طرفدار کدام تیم بوده است، بیان کرد: قلبا دوست داشتم برزیل به فینال برسد چراکه این تیم هم طرفداران پرشور و احساسی دارد و هم کشورش برای این مسابقات هزینه زیادی متقبل شده بود که این امر برایشان محقق نشد.
زرینچه در خصوص فینالیست های این جام توضیح داد: از همان دور مقدماتی می توانستیم پیش بینی کنیم که آلمان به فینال می رسد. این تیم با اقتدار مراحل قبل از فینال را به پایان رساند و به حق قهرمان جام جهانی شد. این در حالی بود که تیم آرژانتین خیلی متزلزل ظاهر شد.
وی اضافه کرد: در بازی فینال هم آرژانتین چند موقعیت خوب داشت که با بدشانسی آنها را از دست داد. یکی از همان ها فرصت تک به تک ایگواین با دروازه بان آلمان بود که از دست رفت. البته نباید فراموش کرد که تیم آلمان هم یک بار توپ را به تیر دروازه آرژانتین کوبید. در مجموع این جام حق آلمان ها بود.
مربی استقلال در پایان درباره انتخاب لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن جام جهانی با تعجب اظهار داشت: نمی دانم چرا مسی بهترین بازیکن جام بیستم انتخاب شد، شاید چون تیمش تا فینال رقابت ها صعود کرده بود به این عنوان رسید وگرنه معتقدم بازیکنان دیگری هم بودند که شایسته این عنوان باشند.

     
آی اسپورت
2014-07-14 15:14:54
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر