فهرست
اسدی :تارتار به من گفت با تراکتور تمدید کن / گسترش مرا یاد تراکتور تونی می اندازد
اسدی :تارتار به من گفت با تراکتور تمدید کن / گسترش مرا یاد تراکتور تونی می اندازد

اسدی :تارتار به من گفت با تراکتور تمدید کن / گسترش مرا یاد تراکتور تونی می اندازد

آی اسپورت -کاپیتان فصل گذشته تراکتور و کاپیتان این فصل گسترش بعد از مصاحبه های که علیه مدیریت تراکتور انجام داد دیگر تمایلی به صحبت در مورد تیم سابقش ندارد .

اسدی در مورد شرایط  گسترش به خبرنگار آی اسپورت گفت : گسترش تیمی خوبی را در حد خود تدارک دیده است و در بازی با پرسپولیس فوتبالی را ارائه کرد که من خودم چنین انتظاری را نداشتم و کیفیت بازی جوانان این تیم به حدی بود که مرا یاد بازی های تراکتور تونی انداخت و خیلی خوشبین کرد .
اسدی ادامه می دهد : گسترش فولاد جوانان خوبی دارد ولی در حد قهرمانی بسته نشده است ولی به شما این وعده را می دهم که در تبریز یقه خیلی از مدعی ها را خواهد گرفت و رسیدن به سهمیه آسیایی دور از دست راس نیست
اسدی در مورد اینکه چطور شد به گسترش پیوست گفت : من از تراکتوری ها ناراحت بودم و حرف های شنیده بودم که از شخص نظمی و خطیبی دلخور شده بودم.  روزی که با گسترش قرارداد بستم خطیبی با من تماس گرفت و مسائل مالی را مطرح کرد و گفت پولت آماده هست و بیا تمدید کن ولی من دلخور شده بودم ... جالب اینکه درست 5 دقیقه بعد از خطیبی تارتار به من زنگ زد و گفت چرا با تراکتور تمدید نمی کنی ؟آنها به تو نیاز دارند دست آنها را خالی نکن ولی من گفتم که با این مدیر دیگر کار نمی کنم و اینطور شد که وی به  من گفت بیا گسترش که من جوابی ندادم .

اسدی در ادامه گفت : بعد از آن آقای سمندر با من تماس گرفتند و با ماشین شخصی آمدند دنبالم و به اردوی سرعین بردند ومن  رفتاری از آنان دیدم که نتوانسته جواب رد بدهم و پیشنهاد آنان را قبول کردم و . از انتخاب گسترش راضی هستم و می خواهم یک فصل دیگر به تبریزی ها خدمت کنم 

از اسدی درباره تراکتور این فصل پرسیدیم اما او  جواب داد : دیگر در مورد تراکتور حرف نخواهد زد تا گسترش را وارد حواشی خود نکنم .

  ۳  
آی اسپورت
2014-07-14 15:39:04
نظر دهید
۳ نظر
hamed
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۱:۰۰
فرض میکنیم به خاطر مدیر رفتی کاپیتانی که به خاطر یه نفر تیم رو رها کنه به دردد تیمی مثل تراختور کبیر نمیخوره برو خوش باش تورک اوغلی!!!!!
محسن
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۰۲:۱۱
چرا گوش نکردی به حرف تارتار ؟
حسن و عیسی
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۱:۲۱
اقای اسدی این پت ومت (خطیبی و نظمی )همه بازیکنان اصلی تیم را از باشگاه راندند تا یک سرمربی کوتوله مثل خطیبی بتواند در تراکتور با بازیکنان کوتوله تر از خود کار کند.هواداران شما وهمه یازده ستاره سرخ کوچ کرده که بازیکنان اصلی تیم بودند را دوست دارند ومی دانند مقصر روسول ونظمی است و مطمئن باشند که اینکار آنها جواب شایسته ای خواهد داشت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر