فهرست
خلعتبری با سپاهان تمام کرد/ هواداران در انتظار خبر رسمی!
خلعتبری با سپاهان تمام کرد/ هواداران در انتظار خبر رسمی!

خلعتبری با سپاهان تمام کرد/ هواداران در انتظار خبر رسمی!

آی اسپورت -محمدرضا خلعتبری که امروز فسح قرارداد خود را از پرسپولیس گرفت ، چند روز پیش در جلسه‌ای با حضور مهرزاد خلیلیان آخرین مذاکرات خود برای پیوستن به سپاهان را انجام داد و توافق میان دو طرف نیز حاصل شد. البته مهم‌ترین اقدامی که خلعتبری در راه پیوستن به سپاهان می‌بایست انجام بدهد پرداخت بدهی باشگاه عجمان امارات بود که این اتفاق نیز افتاده و او مانعی برای ثبت قرارداد با هیچ باشگاهی را ندارد. 

خلعتبری روز جمعه با انگشت جوهری در سالن مخابرات اصفهان نیز حاضر شد و در بازی دوستانه‌ای که میان فوتبالی‌های اصفهان از جمله محمد صلصالی و قاسم حدادی فر انجام شد حضور پیدا کرد. خلعتبری در پایان این بازی با مسئول سالن بدنسازی گیتی پسند و کارکنان سالن مخابرات نیز عکس یادگاری گرفته است.
اما در حالی حضور خلعتبری در سپاهان قطعی شده و مدیرعامل این باشگاه نیز در مصاحبه های خود تقریباً به محقق شدن آن اشاره کرده است که باشگاه سپاهان همچنان سیاست سکوت را در پیش گرفته و مشخص نیست خبر رسمی این انتقال قرار است چه زمانی روی سایت باشگاه قرار گیرد تا خیال هواداران این تیم راحت شود؟ به نظر می‌رسد طی امروز و فردا این اتفاق رخ بدهد.

     
آی اسپورت
2014-07-14 15:51:27
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر