فهرست
معمای سیدجلال/ استعلام از اداره گذرنامه برای راستی آزمایی
معمای سیدجلال/ استعلام از اداره گذرنامه برای راستی آزمایی

معمای سیدجلال/ استعلام از اداره گذرنامه برای راستی آزمایی

آی اسپورت-ماجرای پرسپولیس و سیدجلال حسینی گویا گره کوری است که بازشدنش را باید با پایان دوره نقل و انتقالات در ساعات آخر پنجشنبه آینده به انتظار نشست.
وقتی سایت الکاس و مدیر باشگاه الاهلی قطر خبر از حضور این بازیکن در این باشگاه قطری دادند خیلی ها این خبر را باور کردند اما سید جلال و برادرش به تکذیب آن پرداختند.
برادر سیدجلال به عنوان مدیر برنامه او در نشست با رحیمی، پرداخت مطالبات قبلی این بازیکن را شرط مذاکره و توافق برای فصل آتی دانسته بود و در جناح مقابل، رحیمی که برخوردی مشابه از این بازیکن در سپاهان دیده بود می گوید سید جلال قرارداد فصل آینده اش را امضا کند ما در آن قید می کنیم اگر ظرف 48 ساعت مطالبات او را پرداخت نکردیم قرارداد فسخ گردد.
شرطی که به نظر می توانست حسن نیت هر دو طرف را تضمین کند اما پاسخ برادر سیدجلال به این پیشنهاد، معماها را بیشتر کرده است«نه؛ این شرط حرفه ای نیست!» همین گریز از پذیرفتن این شرط، باعث گردیده تا پرسپولیسی ها به این باور برسند که این بازیکن با قطری ها تمام کرده و حالا به دنبال وصول مطالباتش از پرسپولیس است.
ظرف روزهای گذشته خبری مبنی بر حضور سیدجلال در قطر به گوش رسید و در رسانه ها هم درج شد. درست در روزی که این خبر منتشر شده بود ، رحیمی در دفترش منتظر سیدجلال و برادرش بود.از سوی دیگر خبر رسید که آنها برای آمدن به تهران به مشکل تهیه بلیط خورده اند.مشکلی که همان روز برخی نزدیکان پرسپولیس آن را عجیب تلقی کرده و می گفتند« خنده دار است! برای کاری به این مهمی آیا سیدجلال و برادرش نمی توانستند مسافت 4ساعته انزلی تا تهران را با ماشین شخصی بیایند؟ مسافتی که بارها و بارها سید جلال با ماشین طی کرده است.»
این مسائل بر ابهامات می افزود و از سوی دیگر هم خبر رسید که دایی هم دوست برزیلی نیلسون را کاندیدای جانشینی مرد شماره 4 تیمش کرده است.این یعنی قطع امید از سید جلال؟ پاسخ پرسپولیسی ها اما چیز دیگری است« کدام دوست نیلسون؟ کدام جانشین سید جلال؟ بازیکنی که در اردوست هافبک دفاعی است و این را می توان با یک سرچ ساده هم متوجه شد»
ماجرا وقتی جالب تر می شود که شایعه های قوی دهان به دهان می چرخد«بله؛ سید جلال آن روز که قرار بود به تهران بیاید به قطر رفته بود.حتی فریدون زندی هم او و دوستش(م-الف) را در قطر دیده است»
گویا در این ماجرا هیچ یک از دو طرف نمی خواهند رو در روی هواداران قرار بگیرند. سید جلال حتی به فرض بستن قرارداد با قطری ها دوست دارد جوری مهره هایش را بچیند که برداشت بیرونی از این قصه یک مقصر داشته باشد؛ باشگاه! او نمی خواهد از سوی هواداران متهم به تنها گذاشتن تیم شود. مدیران پرسپولیس هم انگار با وجود مطمئن شدن از عقد قرارداد این بازیکن با عربها ، بازی را در زمین سید جلال دنبال می کنند تا بعدها متهم به فراری دادن این مدافع ملی پوش نشوند.
ساده ترین راه را انگار پرسپولیسی ها پیدا کرده اند« استعلام از اداره گذرنامه». آنها برای اثبات این امر این راه را در پیش گرفته اند.بررسی پاسپورت سید جلال هم می تواند گره معما را باز کند.آیا او واقعا به قطر رفته بود؟
ته این داستان به نظر مشخص است. سید جلال از پرسپولیس می رود فقط می ماند اینکه در این «رفتن» چه کسی مقصر است.همه این تلاش ها برای برائت در مقابل این اتهام است.

     
آی اسپورت
2014-07-14 15:56:17
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر