فهرست
نکته :بالاخره یک آلمانی گریه کرد!
نکته :بالاخره یک آلمانی گریه کرد!

نکته :بالاخره یک آلمانی گریه کرد!

آی اسپورت - توماس هسلر  هافبک سابق تیم ملی آلمان جمله معروفی دارد که می گوید : ما تنها ملتی هستیم که پس از قهرمانی در جهان هیچ کدام از مردم کشورمان اشک نمی ریزد.

دیشب اما آلمان 2014  داستان دیگری  داشت و شواینی کاپیتان دوم آلمان ها بعد از اتمام بازی به شدت گریست . شاید این از معدود تصاویری باشد که بتوان به یاد آورد یک بازیکن آلمانی گریه می کند .

این اشک ها شاید بهای 24 سال انتظار ملتی باشد که خود را در همه چیز بهترین می دانند...در عین حال  بسیاری لام و شواین اشتایگر را نماد این نسل از فوتبال آلمان می دانند و این دو را رهبر و لیدر تیم ملی آلمان و بایرن مونیخ می شمارند و در نیمه نهایی های متوالی که آلمان به آن می رسید ولی قهرمان نمی شد اکثرا شواینی و لام را مقصر می دانستند . آمنتقدان همیشه عفیده داشتند این دو قدرت رهبری این تیم را ندارنداما طلسم بایرن در لندن شکسته شد و طلسم آلمان در ریو ... در لندن  بغض لام در لندن ترکید و شواینی که تحملش بیشتر بود این بار بعد از فتح جهان در ریو گریه کرد .

برای این دو اسطوره نسل حال حاضر آلمان فتح جام ملت های اروپا تنها افتخار باقی مانده است.

  ۱  
آی اسپورت
2014-07-14 16:05:11
نظر دهید

۱ نظر
رهگذر
دوشنبه ۲۳ تیر ۱۳۹۳، ۱۷:۱۵
لطفا یه ویراستار استخدام کنید خسته شدیم از بس که این اشکال های دیکته ای شما را خودمون اصلاح کردیم و بعد متن رو خوندیم این یکی دیگه افتضاحه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر