فهرست
سوال روز: برانکو محروم می‌شود؟
سوال روز: برانکو محروم می‌شود؟

سوال روز: برانکو محروم می‌شود؟

آی اسپورت- صحبت‌های تند مهدی تاج درباره این که اظهار نظر درباره اردوی تیم ملی در حیطه وظایف سرمربی پرسپولیس نیست را بگذارید کنار «دعوت» برانکو به کمیته انضباطی و حرف‌هایی که او علیه کارلوس کی‌روش، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ زده است. احتمالا خروجی این همه فعل‌وانفعال می‌شود، محرومیت برانکو ایوانکوویچ.

رییس فدراسیون فوتبال چهارشنبه به صراحت اعلام کرد حرف‌های برانکو ایوانکوویچ علیه تیم ملی، فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ خلاف دو ماده قانونی کمیته انضباطی و اخلاقی فیفاست. تاج همچنین گفت که صحبت درباره چنین موضوع‌هایی اصلا در حیطه سرمربی پرسپولیس نیست. فدراسیون فوتبال معتقد است برانکو با این حرف‌های خود قصد داشته هواداران پرسپولیس را علیه تیم ملی و فدراسیون فوتبال تحریک کند و به همین خاطر او را به کمیته انضباطی احضار کرده است.

البته احضار سرمربی قرمزها به کمیته انضباطی تنها پیامد صحبت‌های جنجالی برانکو نیست و به غیر از این که ایوانکوویچ باید در کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال درباره اظهاراتش توضیح دهد، او باید در کمیته اخلاق نیز درباره حرف‌هایی که جو عمومی فوتبال را علیه تیم ملی و فدراسیون از نظر مسوولان ارشد فدراسیون «تحریک» کرده هم پاسخ بدهد و با توجه به این که شرایط فوتبال ایران بعد از حرف‌های برانکو به حاشیه رفته و هواداران پرسپولیس به خاطر اظهار نظر سرمربی تیم‌شان علیه تیم ملی و فدراسیون تحریک شده‌اند، او بر اساس قانون احتمالا دو جلسه از همراهی پرسپولیس در لیگ برتر محروم خواهد شد.

برانکو همزمان با پرواز تیم ملی به دوبی، کارلوس کی‌روش را یکی از مقصران ناکامی احتمالی پرسپولیس در لیگ برتر معرفی کرد و سرمربی تیم ملی هم برای جلوگیری از ادامه این بهانه‌جویی، هفت بازیکن پرسپولیس را به تهران فرستاد؛ موضوعی که به سوِژه اصلی فوتبال ایران تبدیل شده است.

خبرآنلاین

۳ ۷  
آی اسپورت
2017-01-05 15:53:00
نظر دهید

۷ نظر
امید
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۱
سوال فردا: کیروش زنده می ماند!!؟
۹
کاج صغیر
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۳
برانکو خار چشم دشمنان پرسپولیس
سعید پرسپولیسی
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۰۴
کمیته انضباطی و فدراسیون غلط میکنند برانکو رو محروم کنند! نکنه تنشون میخاره؟؟!!
برزو
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۶:۲۶
مافياي لنگي نميذاره محرومش كنند.
تف به اين فوتبال كثيف
۶
تاج+ساکت+اسلامیان: باند کثیف اصفهانی
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۲۲
کسی عرضه محروم کردن برانکو رو نداره
چرا محرم بشه؟ چون حرف درست زده؟
دیوانه موزاملیکی باید محروم بشه
majid22
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۱۸:۲۸
تویه این مملکت حرف حق بزنی محرومت میکنن.حتی اگه با نهایت احترام باشه.اگه برانکو که سرمربی پرسپولیسه و بیشترین نفرات رو میده به تیم ملی حرف نزنه پس کی باید بزنه
بابک
جمعه ۱۷ دی ۱۳۹۵، ۰۰:۲۱
برانکو همون ماه اول فهميد پرسپوليسی جماعت براشون تيم ملی معنی نداره. مربی تيم
بهشون بگه ميرن ورزشگاه شعار خليج ع... هم ميدن. مرتب سعی ميکنه اينا رو تحريک کنه
جلو تيم ملی موضع بگيرن، خوب هم ميدونه اگر کروش زمين بخوره اولين نفر در ليست انتظار خودشه که گوش بفرمانی و نرخ به روز خوريشو قبلا ثابت کرده. براش بازی دو سر برده. حالا کی دوستان پرسپوليسی دو زاريشون ميفته خدا داند.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر