فهرست
زیاده خواهی های آجرلو از سالام؛ قهرمانی آسیا را بگیر
زیاده خواهی های آجرلو از سالام؛ قهرمانی آسیا را بگیر

زیاده خواهی های آجرلو از سالام؛ قهرمانی آسیا را بگیر

آی اسپورت- مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی از امضای قرارداد با ارتورو سالام ابراز خوشحالی کرد. مصطفی آجورلو در حاشیه مراسم انعقاد قرارداد با ارتورو سالام گفت: امروز فوتبال ایران و تبریز شاهد اتفاق بزرگی بوده و گام بلندی برای پیشرفت تیم تراکتورسازی برداشته می‌شود. من در سال‌های گذشته ‌در تیم تراکتورسازی با 2 مربی کار کردم که قلعه‌نویی و گل‌محمدی بوده و از این 2 مربی بابت زحماتی که برای تیم تراکتورسازی کشیدند، تشکر می‌کنم و همچنین از مربی‌های سابق این تیم مانند تونی، خطیبی و .... نیز کمال تشکر را دارم. من خیلی خوشحالم که امروز آقای سالام به عنوان یک مربی خوب و سالم را معرفی کرده و مردی که با کمک خدا و حمایت همه هواداران و طرفداران تیم تراکتورسازی عصر جدیدی برای این تیم ساخته و همانطور که تیم بورسا اسپور را قهرمان ترکیه کرده است، تیم تراکتورسازی را هم قهرمان ایران خواهد کرد. من به سالام گفتم  آدم زیاده خواهی هستم و تنها به قهرمانی تیم تراکتورسازی در ایران قانع نشده و به دنبال کسب قهرمانی در باشگاه‌های آسیا هستم. به دوستانی که خواهان موفقیت تیم تراکتورسازی نیستند باید بگویم تصمیم گرفتیم به روزهای گذشته بازنگردیم و در مسیر موفقیت گام برداریم.»

ورزش سه

۶ ۲۴  
آی اسپورت
2018-01-19 20:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲۴ نظر
ع ع ب
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۸
زرشککککککککک .... !!!!
تبریزی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۵۸
هیچکس برترنیست.
هیچکس پست تر نیست.
اما هیچ کس باهم برابر نیست.
انسانها منحصربفرد هستند و غیرقابل مقایسه.
تو تو هستی و من من هستم.
نه تو من میشوی و نه من تو خواهم شد.
..... مودب باش هموطن.... سرزمین من آذربایجان ایران قلب من ست و عاشقانه دوستش دارم. من فارسی را بالهجه حرف میزنم چون افتخار میکنم جز زبان فارسی زبان دیگری را هم بلدم و می‌توانم حرف بزنم. بارها و بارها در ترکیه و باکو و ارمنستان و گرجستان بازبانم به هموطنان فارس زبانم یاری رسانده ام و با افتخار می‌گویم همگی از سلامت و صداقت و اتحاد من سپاسگذاری کرده اند. دوست داشتن بالاتر از عشق ست و عاشقانه دوستتان دارم از جنوب تا شمال از خاوران تا باختران. از خلیج همیشه اقلیم فارس تا خزر از سیستان تا خوزستان از خراسان تا آذربایجان همیشه جاویدان.
۷
خسته
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۷:۳۶
در جواب تبریزی:
دوست عزیز، ع ع ب چی گفت که شما این همه صغری کبری چیدی؟
من هم آذری هستم اما ارتباط بین کامنت ع ع ب و نظر شما رو به هیچ عنوان متوجه نشدم.
آقای آجورلو یه چیز غیرمنطقی گفته این دوستمون هم گفت زرشک!
خب طبیعیه که بعید به نظر میرسه تیمی که در رده یازدهم جدول هست و بیست و سه امتیاز از صدرنشین رقابت ها کمتر داره این فصل بتونه به قهرمانی برسه.
با این دستمزد آقای ساغلام هم که بعید به نظر میرسه مدیران تراکتور به حضور بلندمدت این مربی رضایت بدن.
پس:
1- قبول کنید که خواسته های آقای آجرلو کمی فضائیه.
2- هر چیزی رو نباید به هم ارتباط بدیم. ایشون در جواب نظر آقای آجرلو نظری دادند و درست نیست که شما این رو جوری جلوه بدید که برای مخاطبان دیگه شبهه ایجاد کنه که ایشون مقاصد قومی داشته.
۵
حسن به خسته
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۱
من کاملا با نظر شما موافقم. تذکر شما هم کاملا متین و بجاست. ایشون هم نظرش رو گفته شاید برداشت دیگه ای کرده اما حرف معقول و منطقی هست با توجه به شرایط دعوت به همدلی و یکی بودن کردن. با تشکر از همه دوستان.
۴
آرش6
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۱
6ماه دیگه این بیچاره رو با فحش وکتک بدرقه میکنند لیدر هاتون
علی تراکتوری
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۴۰
نه که شما یحیی رو بت سلام و صلوات از تیم تون بیرون کردین!خخخخ
۷
سالام
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۳
باشه می گیرم خخخخخ
آذربایجان
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۲۴
قراره قهرمان جام جهانی بکنه البته از لیگ یک. یه سری از کامنت ها رو میدیدم واقعا دوستان هوادار تراکتور حق دارن نگران باشن. اینده روشنی در انتظار تراکتور نیست. شخصا دوست ندارم شاهد اشک های هواداران واقعی تراکتور باشم وقتی به لیگ یک سقوط میکنه.
علی تراکتوری
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۹
شما نگران نباشین سقوطی در کار نیست
۴
امین
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۵۵
شما اشتباه میکنی
۲
مسعود
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۱
اونجا که گفته بیست و پنج میلیون هوادار حمایت کنن خیلی تعجب کردم
امین
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۹:۵۶
تعجبی نداره شایدم بیشتر باشه
۲
آذری زبان
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۴
مشکل تو هستی، تا تو باشی تیم، رنگ آسیا رو هم نمیبینه
آیدین
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۳۸
وقتی آجرلو از تراکتور اینجوری تعریف میکنه، بیشتر نگران میشم. آخه مرد حسابی با کدوم پتانسیل داری این حرف رو میزنی؟ تراکتور که هیچ، هیچ تیم ایرانی تا سالهای سال نمیتونه تو آسیا قهرمان بشه. چون قهرمانی یه امکاناتی میخواد که هیچ تیمی تو ایران اینا رو نداره. شما و اون بالادستیات تا تراکتور رو نابود نکنین، ولکن نیستین. فقط امیدوارم این مربی محجوب اسیر حقه‌بازیاتون نشه.
تبریزی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۴۶
با اکثریت حرفات موافقم ولی آرزوی موفقیت روز افزون تراکتور رو میکنم و امیدوارم روزی بدست صاحبان اصلیش برسه
۴
Amir
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۵۴
خخخخ ، آدم را سگ بگبره، جو نگیره
علی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۵۴
موندم برخی از هوادارای استقلال و پرسپولیس با چه منطقی در مورد رفتن یحیی نظر میدن که فراری شده!! خوبه خودش نمیخواست بره اجرلو مجبور کرد!!
تازه یادمون نرفته با یحیی پرسمولیس ها چیکار کردن که خودش مجبور شد استعفا بده!!! یا با استیلی و درخشان!!و....
یا منطوریان توی استقال
خدا همتون رو شفا بده
تبریزی
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۳:۳۵
من واقعا موندم این هوادارای تیم‌های دیگه از تهران تا خوزستان چرااینقدر ازما ناراحتن!! بابا ما ترک زبانهای ایران چه در جنگ چه بعد از انقلاب چه زمان صفویه و قاجار و مشروطه از همه شما با فرهنگ تر باسوادتر مهمتر و سرشناس‌ترین بودیم از همه ادبا و شعرا تا رهبر عزیز. آذربایجان ایران تکه جدانشدنی و بخش مهمی از داشته های ثروت و علم و تکنولوژی و معادن و علمای ایران بوده و هست مثل شیراز و خوزستان و گیلان و بقیه. لطفا محترمانه و مودبانه نظر بدین. تراکتور فقط یه باشگاه فوتبال تو آذربایجان و تبریز نیست و واقعا یک پدیده اجتماعی و نماد اتحاد و دلخوشی مردم این شهر هست. شاید مثل سپیدرود که تو رگهای رشتیها در جریانه و عاشقانه دوسش دارن. ما از بچگی با تراکتور بزرگ شدیم از جام سرداران آذربایجان و جام میلز تا لیگ دسته یک تا به امروز. از باغشمال و استادیوم دانشگاه تبریز تا استادیوم اختصاصی و الان هم یادگار امام رحمت اله
۴
به تبریزی
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۲:۵۳
فقط در مورد رهبر عزیز یا به عبارت بهتر رهبر موقت عرض کنم که نه خودش و نه اصالتا هیچ تعلقی به آذربایجان ندارن. اجداد ایشون در زمان عباسیان از عربستان به تفرش اومدن و از اونجا اومدن خامنه شبستر. مدام در رفت و امد بودن به نجف حتی پدر ایشون هم در نجف به دنیا اومده تا اینکه نهایتا رفتن مشهد و بطور دائم اسکان پیدا کردن و خودش هم در مشهد به دنیا اومده. شما هم میتونید تحقیق کنید.
۴
666666
جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶، ۲۲:۲۹
سردار بپا سقوط نکنی لیگ یک,قهرمانی آسیا پیشکش.
۵
علی
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۰۱:۳۰
مدیری که نمیتونه لیدر برکنار کنه مربی عوض میکنه چون ابدر برای بقا خودش میخواد ولی مربی باید فدا بشه مردم فهمیم تبریز باید کم کم بدونن این سالها که میگذر تیم نتیجه نمیگیره فقط مربی مشکل نداره
۶
یونس
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۸:۱۴
امیدوارم که به لیگ پاین سقوط کنی شیاد به همراه هوادارای دراز گوشت حیف سالام حیف
۲
حسن
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
دوست عزیز باید یادبگیریم هرکسی نظر خودش رو بگه بدون اینکه توهین کنه. در اینکه اجرلو همین چیزی که گفتید هیچ شکی نیست اما داره از احساسات یه سری ساده سواستفاده میکنه. البته تکلیف اونایی که باهدف توهین میکنن به بقیه فحش میدن جداست.
۲
خسته
شنبه ۳۰ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۱۶
لطفا تربیت خانوادگیتون رو در داخل خانواده محترمتون حفظ کنید و اینجا بروز ندید.
امثال شما نه از روی ناآگاهی و جاهلی، بلکه با مقصود و غرض و به خاطر ایجاد تفرقه بین مردم این لجن پراکنی ها رو می کنید.
و متاسفانه ادمین های بی بهره از شرف آی اسپورت که دست کمی از جنابعالی در کارهای مغرضانه ندارند هم این خزعبلات رو منتشر می کنند.
باشه روزی که حق شون رو بذاریم کف دستشون! به زودی!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر