فهرست
خلعتبری؛ بازگشت به شهری که دوستش داشتم / دوساله چند میلیارد؟
خلعتبری؛ بازگشت به شهری که دوستش داشتم / دوساله چند میلیارد؟

خلعتبری؛ بازگشت به شهری که دوستش داشتم / دوساله چند میلیارد؟

آی اسپورت - ستاره دو فصل پیش سپاهان بالاخره به شهر همیشگی خود اصفهان بازگشت . جایی که او را در دامان خود پرورش داد و تبدیل به یکی از مهمترین بازیکنان فوتبال ایران کرد. 

به گزارش آی اسپورت ، محمدرضا خلعتبری ، وبنگر سریع اهل مازندران که 8 سال پیش بعد از گلزنی مقابل پرسپولیس به فوتبال ایران معرفی شد ، بعد از درخشش در ذوب آهن به الوصل امارات و الغرافه قطر رفت و بعد از بازگشت به ایران و بازی موثر در سپاهان  در حالیکه با باشگاه عجمان امارات قرارداد بسته بود ، در انتقالی جنجالی به پرسپولیس رفت ؛با این حال این فوتبالیست تکنیکی فصل خوبی را در تهران پشت سرنگذاشت و دست آخر جام جهانی را هم از دست داد . 

خلعت که در یک ماه گذشته مثل دو فصل پیش مهمترین سوژه نقل و انتقالات باشگاهی بوده  امروز در حالی پای قرارداد خود با سپاهان را انگشت زد که سپاهانی ها با وی قرارداد دوساله امضا کرده اند . قراردادی رسمی که حدود دومیلیارد ارزش دارد . البته ، خلعت بازیکن موثری  است و با توجه به فصول خوبش در  اصفهان پول خود را در می آورد . 

  ۵  
آی اسپورت
2014-07-15 13:52:48
نظر دهید

۵ نظر
-
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۲:۳۳
یکی از دوستان توی اصفهانه گفته سپاهان برای هر سال 2/5 میلیارد به خلعتبری می ده.
مسیح اعیان
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۳:۳۱
سلام. متاسفانه شرف و غیرت خیلی وقته در بین ایرانی ها از بین رفته است، اینم یک نمونه به عنوان مصداق قضیه که ذکر کردید! امیدوارم امسال به پایان نرسیده باشه که این موزی برای همیشه فوتبالش تعطیل بشه و خونه نشین بشه. به درود
مروت
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۵:۳۶
پول پرست
اندیمشک
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۱۶
خلعت خوب لونگیها رو پیچوند
arman
سه شنبه ۲۴ تیر ۱۳۹۳، ۱۶:۴۳
پول پرست پست فطرت
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر